-0.1 C
Rapla
Reede, 28 jaan. 2022
Podcast

Millised pisiasjad muudavad argielu lihtsamaks?

Kaasaegne elu on inimese vaatenurgast üks suur luksus, sest kui mõtleme tagasi ajale, mil elasid meie esivanemad, oleme tänulikud, et meil on käeulatuses kogu kaasaegne tehnika ja innovatsioon. Sageli piisab vaid ühest nupuvajutusest, et nutikad kodumasinad teeksid ära vaevarikka töö, milleks käsitsi tegutsedes võib kuluda terve päev.

Sageli on aga nii, et soetame uue ja kalli kodumasina, kuid ei viitsi end selle funktsioonide ja võimalustega peensusteni kurssi viia. Nõnda võib juhtuda, et majapidamises on küll uhke ning hinnaline seade, kuid reaalselt kasutatakse ikkagi vaid üht või kaht põhiprogrammi.

Niisiis tasub kindlasti uut masinat soetades töötada läbi ka kasutusjuhend, sest on üsna tõenäoline, et avastate päris mitu head (pisi)funktsiooni, mis tunduvad esmapilgul tähtsusetud, kuid võivad muuta igapäevaelu tunduvalt mugavamaks või turvalisemaks. Hiljem mõtlete, et kuidas te küll varem hakkama saite! Toome mõne hea näite!

Nutikad ühendused telefoniga

Pesumasin, ahi või külmkapp ühendada nutitelefoniga? Milleks ometi? Esialgu võib see tunduda küll liialdusena, kuid niisugusel nuti-ühendusel on tegelikult päris palju positiivseid omadusi.

Kujutlege näiteks, et saate otse telefoniekraanilt näha, kuidas küpseb ahjupraad ja soovi korral võite otse sealt lisada või vähendada kuumust.

Mõelge, kui mugav oleks elu siis, kui pesumasin doseeriks vajamineva pesuvahendi koguse ise, kümme pesukorda järjest ja teeks seda teie pesulaadungi kaalu ja rõivaste liigi põhjal. Ning kui pesupulber hakkab otsa saama, siis saadab pesumasin teile aegsasti teavituse. Oleks ju mõnus?

See kõik ei ole ulme, vaid igapäevane reaalsus, millega praegused parimad kodumasinad juba edukalt hakkama saavad.

Veel kasulikke, kuid lihtsaid funktsioone…

  • Toidupoe nimekiri, mille koostab külmik.
  • Hoiatusteavitus, kui ahi või pliit ei ole välja lülitatud.
  • Ahi, mis lülitub automaatselt välja, kui küpsetusaeg on lõppenud.
  • Köögikubu, mis tuvastab ise, millal on tarvis kõige tõhusamalt õhku puhastada.
  • Ahi, mis annab ise teada, millal on tarvis puhastust.
  • Nõudepesumasin, mis tõstab korvi mugavale kõrgusele, et laadimine oleks lihtne.

Selge on see, et suured kodumasinad on muutumas üha praktilisemaks ja kasutaja jaoks mugavamaks. Lai valik parimaid ja hea hinnaga kodumasinaid ootab teid K-Rauta veebipoes. Uurige kindlasti!

SISUTURUNDUS

spot_img
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised