-1.2 C
Rapla
Laupäev, 27 nov. 2021

Kuidas valida igale kangale kõige sobivam pesuprogramm?

Pesed kõiki rõivaid kiirpesuprogrammiga? Ära jätka, kuna igale kangale on ette nähtud konkreetne temperatuur ja režiim. Miks? Sest liiga kõrge temperatuur ja intensiivne protsess kahjustavad õrnu kangaid. Loe 1a soovitusi ja sinu rõivad püsivad kauem uueväärsena!

Tänapäeva pesumasin on täpselt nii nutikas, et võimaldab valida igale rõivatüübile vastava pesuprogrammi. Lisaks doseerib see pesuvahendid ning kaalub pesukoguse ja arvutab vastava pesutsükli pikkuse. Sinu ülesandeks on järgida rõiva etiketti – masin teeb ülejäänud töö sinu eest ära!

Käsipesuprogramm asendab käsitsi pesemist

Kui varem tuli väga õrnu kangaid käsitsi pesta, siis tänapäeva kodumasinad saavad ka sellega hakkama. Käsipesuprogramm kohtleb kangaid väga õrnalt ja delikaatselt, sobides seega näiteks siidist või kašmiirist rõivaste pesemiseks. Programm on seadistatud nii, et kangad ei tõmbu kokku, veni välja ega deformeeru.

Puuvillaste kangaste antibakteriaalne programm

Foto: Shutterstock.com

Kuna veedame voodis suure osa oma ajast, siis koguneb voodipesule erinevaid baktereid. Nendest vabanemiseks sobib ideaalselt puuvillastele kangastele mõeldud antibakteriaalne pesuprogramm. Programm hävitab bakterid ja desinfitseerib pesu kõrge 95-kraadise temperatuuri juures. Seega, kui soovid ideaalset puhtust, vali 1a nutipoest pesumasin, mis võitleb nii plekkide kui bakteritega!

Õrnpesuprogramm õrnadele kangastele

Õrnade kardinate pesumasinasse panemine tundub lausa kuritegu? Ära muretse, sest õrnpesuprogramm kohtleb sinu kardinaid, siidpluuse ja muid õrnu kangaid väga ettevaatlikult. Programm peseb kangad puhtaks madala 30-40-kraadise temperatuuri juures.

Villaste rõivaste pesuprogramm

Foto: Shutterstock.com

Kardad, et villased kangad kaotavad pesumasinas oma pehmuse? Kui rõiva etiketil on masinpesu lubav tähis, siis võid julgelt oma lemmikkampsuni pesumasinasse pista. Seejuures valides villastele rõivastele mõeldud pesuprogrammi, mis peseb villased kangad ideaalselt puhtaks külma või kuni 40-kraadise temperatuuriga.

Kiirpesuprogramm erinevatele kangastele

Kui rõivad pole tugevalt määrdunud ja vajavad vaid värskendamist, siis kasuta julgelt kiirpesuprogrammi. See sobib nii puuvillaste, polüestrist kui ka puuvillaseguste rõivaste värskendamiseks madala 30-kraadise temperatuuri juures. Lisaks hoiab kiirpesu kokku aega ja elektrienergiat.

Hoia oma rõivad uueväärsena, kasutades õigeid pesuprogramme. Vali 1a.ee nutipoest pesumasin, mis hoolitseb iga kanga eest erineval moel. Lisaks tagab 1a sõbralikud garantiitingimused ja kiire tarne!

SISUTURUNDUS

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,159JälgijatFollow

Viimased uudised