-4.4 C
Rapla
Reede, 3 dets. 2021

Mida peaks üks tõeline äriklassi telefon kasutajale pakkuma?

Vajad telefoni äriasjade ajamiseks? Selleks on turul äriklassi mobiiltelefonid. Kuidas need tavalistest nutitelefonidest erinevad? Millele tasuks enne ostmist kindlasti tähelepanu pöörata? K-rauta annab nõu, loe edasi!

Äriklassi telefoni iseloomustavad esinduslik välimus, vastupidav aku, suur mälumaht ja veel mitmed omadused, mis tavakasutajale sedavõrd olulised ei pruugi olla. Töötelefon ei tohiks toimingutega hätta jääda, vaid peaks olema sinu ustav äripartner. Räägime kõige olulisematest omadustest lähemalt.

Esinduslik disain kujundab esmamulje

Äriklassi mobiiltelefonid eristuvad tavalistest mudelitest juba väliselt. Nende disain on esinduslik ja reeglina tagasihoidlikult stiilne. Miks on välimus sedavõrd oluline? Mobiiltelefon on üks ese, mis tekitab inimesest esmamulje. Kui võtad kohtumisel taskust välja kvaliteetse stiilse disainiga telefoni, jätab see tõsiseltvõetava mulje. Odava disainiga plastikust telefon näitab, et sa ei pane rõhku kvaliteedile.

K-rauta soovitab: ära peida stiilse disainiga äriklassi telefoni värviliste või sätendavate kaante sisse. Disainerid on esindusliku välimuse loomiseks vaeva näinud!

Vastupidav aku võib päästa päeva

Kuna töötelefonid on päevläbi intensiivses kasutuses ning jooksutavad mahukaid programme, siis vali vastupidava akuga mudel. Aku kestvust iseloomustab telefoni kõneaeg ideaaltingimustes, mis jääb kvaliteetsete äriklassi telefonide puhul umbes 30 tunni ümber. Äriklassi kasutajate puhul, kes jooksevad koosolekult koosolekule ja lendavad palju, võib vastupidav aku osutuda nii mõnegi tehingu päästjaks.

Foto: Shutterstock.com

Kvaliteetne side tagab sujuva tööprotsessi

Tänapäeval on koosolekud kolinud virtuaalmaailma! Esiteks hoiavad videokõned kokku väärtuslikku tööaega ning võimaldavad tööprotsessis osaleda, kus iganes viibides. Võimekas äriklassi telefon tagab selle, et kõik olulised vestlused sujuksid tõrgeteta. Selleks on mobiiltelefonid varustatud kõrgkvaliteetse kaamera ning võimsa protsessoriga.

Erikaitsed säilitavad olulised andmed

Foto: Shutterstock.com

Töötelefon on reeglina väärtuslikest andmetest pungil. Et andmeid võimalikult hästi kaitsta, soeta erikaitsetega telefon, mida iseloomustavad niiskus-, põrutus- ja tolmukindlus. Tubli töö käigus tuleb ikka ette, et telefon libiseb käest või veeklaas läheb laual ümber – otse telefoni peale. Erikaitsetega nutitelefonid “elavad sellised” äpardused reeglina vaevata üle.

Kui sinu töö eeldab eriti võimsat äriklassi telefoni, siis leiad sobiva mudeli K-rauta.ee. Ärikliendisõbralikud garantiitingimused ja kiire tarne – sinu oluline tööprotsess jätkub tõrgeteta!

SISUTURUNDUS

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,159JälgijatFollow

Viimased uudised