-4.4 C
Rapla
Reede, 3 dets. 2021

Edda Pauksoni 2020. aasta horoskoop

Aasta horoskoop

Edda Paukson

2020. aasta üldprognoos

Lisaks sellele kirjutisele võiks ehk elu sujuvamaks muutmiseks arvestada ka igapäevaste nõuannete ja hoiatustega.

Kui tunnete mingeid sisepingeid, siis on kindlasti abiks, kui vaatate 2020. aasta Astroloogilisest Abimehest, millises märgis asub Kuu. Kui siis lüüa lahti Astroloogiline Abimees lk 13, saab lugeda täpsemalt, kuidas Kuu mõjutab meie psüühikat, tujusid ja käitumist.

Et oma elus segaseid olukordi vähendada või nende mõju minimeerida, arvestage kindlasti Merkuuri kolme retrograadse liikumise perioodiga, mille kohta saate lugeda 2020. aasta Astroloogilise Abimehe leheküljelt 18.

Täpsema aastaprognoosi leiate 2020. aasta Astroloogilise Abimehe leheküljelt 162, kus on välja toodud Merkuuri, Veenuse ja Marsi liikumiste mõju igale märgile perioodide kaupa.

Kui teid huvitab, kuidas meid juhib valge rott, siis lugege 2020. aasta Astroloogilise Abimehe leheküljelt 180.

Jäär

Jäära tähelepanu keskmes on sel aastal töö ja karjäär. Samas on tegemist äärmiselt aktiivse aastaga. Teil on head võimalused eneseteostuseks ja püstitatud eesmärgi poole rühkimiseks. Paratamatult tuleb ette ka esialgsete plaanide korrigeerimist. Tunnete ka ise, et töö on muutunud rutiinseks. Võimalik, et kaotate senise teenistuse ning olete seetõttu suisa sunnitud otsima uusi võimalusi. Vajadusel võite juurde õppida uue eriala või täiendada end muul moel.
Teie pingutused ei jää asjatuks: tõenäoliselt leiate aasta jooksul endale huvitava ja tasuva töökoha. Võite saada ootamatu pakkumise, millest tuleks pikema kõhkluseta kinni haarata. Valikuvõimalusi jätkub, olge vaid õigel ajal õiges kohas ja valmis tegutsema. Koha valikul võivad tekkida ka vääritimõistmised ning pole välistatud, et saate kogeda keelepeksu ja kadedust inimeste poolt, keda olete senini sõbraks pidanud.

Rahaline seis on muutlik. Põhjus on selles, et te ei oska sel aastal oma rahaasju korraldada. Kipute vahel mõtlematult raiskama või hoopis põhjendamatult koonerdama. Samas võib teile ootamatult tulla sisse ka suurem summa, olgu siis äritehingute või hoopis lotovõidu näol. Igal juhul on mõistlik oma kulutused kontrolli all hoida.

Läbisaamine kodustega on mõistev ja hooliv. Tekib soov ja võimalus esivanematelt saadud vanavara väärtustada või päranduseks saadud talukohta korrastada. Seda muidugi juhul, kui teil töö kõrvalt piisavalt aega jääb. Võimalik, et soetate sel aastal kinnisvara, mis võib aga tekitada pingeid lähisugulastega.

Suhted elukaaslasega on rahulikud ja kindlad, omavahelises läbisaamises leidub nii kirge kui ka romantikat. Kõike, mis teeb kooselu nauditavaks, suudate pakkuda ka oma partnerile. Kallimalt vastu saadud armurõõmud ületavad kaugelt teie kõige julgemadki ootused. Kui olete üksik, võib saatus teile naeratada, viies teid kokku meeldiva kaaslasega, seda eriti oktoobris või novembris.

Suhted lastega on varasemaga võrreldes oluliselt tihedamad ning on tõenäoline, et toetate nende õpinguid rahaliselt. Teis leidub piisavalt energiat ja pealehakkamist, oskate neid täiskasvanud sõbra positsioonilt nõustada. Noore Jäära perre võib sel aastal sündida ka lapsuke.

Sel aastal võib endast märku anda ka mõni kroonilise iseloomuga terviseprobleem, mis sedapuhku nõuab ilmselt pikemaajalist ravi. Hoidke oma tervisel silm peal, hoiduge ületöötamisest ning õppige selgeks, kuidas puhata.

Sõnn

Sõnni aasta tõotab tulla huvitav ja vaheldusrikas. Olete koostanud endale hoolikalt läbimõeldud tulevikukava ja seda seni kiivalt enda teada hoidnud. Soovite elus üsna paljut korrigeerida ja uuendada, üllatades oma kodakondseid julgete plaanidega. Suurelt unistades ja targalt tegutsedes võite olla väga edukas.

Teil võib tekkida soov õppida midagi sootuks erilist, seda isegi siis, kui olete jõudnud juba keskikka. Õpinguid alustades on teie vaim värske ja eesmärk sihikul. Julge pealehakkamine võib garanteerida tänapäeval kaugelt rohkem kui pool võidust.

Rahaasjust rääkimist Sõnn pigem väldib, kuna tunneb eelnevate aastate keerukate aegade taustal teatavat ebakindlust. Kahtlused on tegelikult põhjendamatud, kuna sel aastal rahasektoris häirivad planeedimõjud puuduvad. Vägagi võimalik, et otsustate aasta esimesel poolel soetada kinnisvara, mille korrastamine võib teilt neelata kenakese summa.

Kuna tunnete end sel aastal tegelikust nooremana, võib aasta jooksul ette tulla suisa mitmeid töökohavahetusi. Seda põhjusel, et olete maksimaalselt pühendunud oma unistuste elluviimisele. Muudatusi võib ette tulla ka muudes eluvaldkondades. Reisimist tuleb ilmselt üksjagu ja seda mitte ainult puhkuse tähenduses.

Kodune elu kulgeb rahulikus rütmis. Suhted laste ja vanematega on head ja tõenäoliselt võite ette võtta mõne remondi või suisa juurdeehituse. Hea lapsena abistate meelsasti ka oma vanemaid, kuid oma lastele ei pööra te eriti suurt tähelepanu. Pigem jälgite kõrvalt, kuidas nad ise hakkama saavad. Mõnikord kipute siiski oma arvamust peale suruma, mis võib tuua konflikte, eriti kui lapsed on teismeeas. Kui aga lapsed on väikesed, olete loomulikult väga hooliv ja armastav.

Abielu muutub senisega võrreldes oluliselt tundeküllasemaks ja huvitavamaks. Kooselus puhuvad värsked tuuled, ka lühiajaline eemalolek äratab teis sooje tundeid. Oskate väärtustada teineteise olemasolu ja koos veedetud aega. Väljendate julgemalt oma mõtteid ja soove, kuid kooselu arendamiseks on veel ikkagi arenguruumi. Kui olete üksik, võite leida partneri novembris või detsembris. Kui aga kooselu on muutunud rutiinseks ja omavaheline läbisaamine jahedaks, ei kõhkle te pikalt ning asute uue partneri otsingutele.

Tervis on suhteliselt vastuvõtlik kergematele külmetustele. Eriti tundlikud on kurk ja häälepaelad. Kui te veel tervisespordiga ei tegele, siis oleks päris soodne aeg sellega nüüd algust teha.

Kaksikud

Sel aastal kulgeb teie elu tõusujoones, kuigi ilma suuremate muudatusteta, kui te just ise neid teha ei kavatse. Küll aga võib ette tulla õpinguid, võimalik et koguni piiri taga. Õpingud välisriikides võivad teid kokku viia rahvusvaheliste projektide ning innustava tööpakkumisega, millest loobumine poleks kindlasti mõistlik tegu. Enam võimalusi selleks on jaanuaris ja veebruaris.

Mais või juunis võib teil aga tekkida erimeelsusi või koguni konflikte oma praeguse tööandjaga. Sellisel juhul võib teil ees seista ka sunnitud töökoha vahetus. Siinkohal oleks aga mõistlik edaspidi hoolikalt jälgida, et te sarnasesse olukorda ei satuks.

Muretsemiseks siiski põhjust pole, sest uus amet otsib teid ise üles, ilma et te selleks midagi tegema peaksite. Pakkumisi võib tulla ka niivõrd hulgaliselt, et seisate päris keeruka valiku ees. Olge siis hoolikas, et hiljem juba tehtud valikut kahetsema ei peaks. Aasta viimasel kuul jõuate ilmselt tõdemuseni, et teie ametialane elu on olnud väga värvikas, millest vahel paraku ka karm õppetund läbi kumama jääb.

Rahaline seis sel aastal ilmselt paraneb. Võimalikud on kinnisvaratehingud, hakkate olemasolevat vaba raha investeerima. Oskate oma rahaasju hästi planeerida ning kapitali kasvatada, eriti maikuus. August on parim aeg äritehinguteks, teil on piisavalt kogemusi ja teadmisi, kuidas rahamaailmas asjad käima peaks. Sellegipoolest ei teeks halba pidada veidi nõu mõne usaldusväärse sõbraga.

Nüüdsest jääb teil enam aega endale. Eriti hea aeg tegutseda koduste heaks on augustis ja oktoobris – sel ajal on soodne teha muudatusi, välistatud pole ka koduvahetus. Ümberkorralduste generaatoriks olete kõik koos, kogu perega. Tulemus on igal juhul suurepärane, kuid vaadake, et te kõiki loorbereid endale ei lõika, tunnustage ikka teisi asjaosalisi ka. Uskuge, teie pereasjad saavad olema veelgi paremas korras.

Armusuhetes tunnetate soovi enama kirglikkuse järele. Püüate olukorda parandada, kuid kipute sellega paratamatult veidi üle pingutama.

Reise võib ette tulla päris palju ja enamasti eelistate reisida üksi, olles valmis uute tutvuste loomiseks. Tööreisid õnnestuvad suurepäraselt, omandatud väärtuslikud kogemused tõstavad teie prestiiži Eestisse naasmisel. See omakorda annab teile enesekindlust alustada uute projektidega. On ka võimalus, et elu viib teid kokku sootuks uue valdkonnaga. Osalete organisatsioonide töös, mis tegutsevad laste heaolu nimel, teile saab lähedasemaks heategevus.

Hoolimata kiirest elutempost jääb teil mahti osaleda ka kultuurisündmustel, korraldada matku või osaleda piknikul.

Tervis võib olla muutlik. Arukas oleks osaleda sõeluuringutes, kasutades ära pakutavad võimalused. Olete tavalisest vastuvõtlikum nakkustele, eriti jaanuarikuus. Vaktsineerimisele tasuks tõsiselt mõelda, eriti kuna liigute senisest enam maailmas ringi.

21. juunil kell 00.45 algab suvi.

Vähk

Aasta kujuneb teile edukaks, varasemad pingutused eesmärgi nimel hakkavad nüüd vilja kandma. Üllatuslikult võib tulla ka uusi väljakutseid, ametikõrgendust. Samas teete ka ise julgeid otsuseid, eriti kui töötate sotsiaalsfääris. Ärge peljake sel aastal muudatuste tegemist. Võite saada head nõu sõpradelt või kujuneb mõni ootamatu pakkumine püsivaks koostööks.

Palgas te ilmselt võidate, samas muretsete endiselt oma säästude pärast, isegi kui see on põhjendamatu hirm. Oskate kenasti olemasolevaga toime tulla ja samas märkimisväärse summa ka kõrvale panna. Soovi korral leiate kerge vaevaga lisatöö või ajutise tööotsa, mille eest teile ka korralikult makstakse. Raha lausa armastab teid sel aastal.

Romantilised suhted, aga ka kooselu on kevadkuudel ideaalilähedased. Elu kulgeb stabiilselt armastuse tähe all ning truudus pole sugugi juhuse puudus. Moodustate kaaslasega terviku. Kui ongi mingeid erimeelsusi olnud, siis sel aastal lahenevad need igal juhul. Tulevikku planeerides peate oluliseks, et saaksite võimalikult palju reisida ning maailma avastada. Kui olete üksik, viib saatus teid kokku hingesugulasega, kellest võib saada hea kaaslane väga pikaks ajaks. Elul võib teile varuks olla ka üllatus – sõprusest võib välja kasvada armastus, kui suudate oma ego vaos hoida.

Olete senisest pidevas liikumises tööelust mõneks ajaks tüdinenud. Hotellile eelistate pigem koduseinu. Suhted kodustega, eriti vanematega, on teile üliolulised. Kodu on teie tagala selles kiirustavas maailmas, seetõttu võtate enda südameasjaks, et pereliikmetel oleks turvaline ja mõnus olla. Arvestate üksteise soovide ja iseloomuga. Võtate aasta jooksul ette nii mõnegi muudatuse muutmaks kodu veelgi paremaks – seda peamiselt juulis-augustis.

Tervis on kogu aasta vältel hea. Pisimagi tõveilmingu tekkimisel pöördute kohe meedikute poole. Aasta alguses teid kimbutanud põletikuline protsess võib vajada tõsisemat ravi.

Lõvi

Aasta kujuneb erakordselt huvitavaks ja sel on teie jaoks märgiline tähendus. Teil on hulgaliselt uusi ideid ning jagub ka julgust nende elluviimiseks. Otsite uusi väljakutseid, eriti kui olemasolev töökoht ei paku teile piisavalt pinget ja eneseväljendust. Olete avatud erinevatele pakkumistele – seda isegi juhul, kui peate midagi juurde õppima või olete sunnitud lausa uue elukutse omandama.

Märtsist kuni maikuuni võib teile tulla mitmeid uusi pakkumisi. Suhetes töökaaslastega olete vaba ja sundimatu, kuid teid kimbutab liialt kõrge enesehinnang. Tulemused oleks märksa paremad, kui arvestaksite ka kolleegide tehtud panusega ning oleksite valmis seda tunnustama. Kui olete ettevõtte juht, oskate firma turuväärtust kasvatada, omades suurepärast ärivaistu ja olles avatud uuendustele.

Kui peaksite töötama tervishoiuasutuses, on edu garanteeritud. Võite saada ka rahvusvahelise mainega töökoha, mis annab teile motivatsiooni pikaks ajaks. Kauaoodatud võimalus teadustööks võib vaid võimaluseks jäädagi, kui hakkate otsima põhjendusi selle edasilükkamiseks. Arvestage, teist sellist võimalust teile niipea ei pakuta – kui üldse. Niisiis tööle!

Rahaga saate suurepäraselt hakkama, kuid ettevaatlik tuleks siiski olla liigsete kulutuste osas. Investeerimisvõimalusi leiate kerge vaevaga, kuid vältida tuleks liigse riskiga seotud otsuseid. Kui avastate tehingu detailides mingigi ebakõla, tuleks tehingust pigem loobuda. Olenemata teie elukutsest on teil kogu aasta vältel korralik sissetulek. Tõus karjääriredelil sõltub pigem teie poolt vallatavast informatsioonist kui teie isikuomadustest.

Kodune elu on rahulik, kipute veidi teistele oma tahtmist peale suruma, sellest ka konfliktide oht. Mõnevõrra muret valmistab vanemate tervis, kuid paraku pole teie võimuses nende probleeme lahendada. Küll aga võite neile pakkuda meeldivaid hetki.

Isiklik elu kulgeb pigem jahedas kooseksisteerimise vormis. Kui aga asi liialt häirivaks kujuneb, on ehk õigem vinduma läinud suhe lõpetada, minnes edasi teadmisega, et aeg kõik haavad parandab. Elage ise ja laske teistel elada, pöörake oma elus uus lehekülg sügisel, just lehtede langemise ajal.

Lastega näitate üles põhjendamatut rangust ning lükkate nad sellise suhtumisega endast kaugemale. Samas kui nad abi vajavad, olete kohe valmis neid toetama. Teile meeldib nendega koos midagi vahvat ette võtta. Paraku juhtub see vaid siis, kui teil on selleks tuju või olete tööalaselt midagi suurt korda saatnud. Kui aga olete üksik, siis ilmselt areneb ilus armusuhe mõne endise töökaaslasega või sõbralik lähedus praeguse kolleegiga.

Tervis kipub olema muutlik, vajades aeg-ajalt veidi kõpitsemist. Võtke enda jaoks aega, lubage ka vaimule puhkust. Terviseprobleemid paranevad ootamatult hästi isegi juhul, kui olete sunnitud operatsioonile minema.

Neitsi

Aasta kujuneb keeruliseks ja kiireks, seda nii töös kui ka eraelus. Oodata on mitmeid olulisi muutusi. Rutiinseks muutunud töö ei motiveeri teid endast parimat andma ning see tekitab lahkhelisid töö juures. Tõenäoliselt ootab teid ees mitmeid töökohavahetusi ja see teeb teid närviliseks. Võib tekkida isegi olukord, kus olete ajutiselt töötu. Masenduseks siiski põhjust pole, olukord pole lootusetu. Kui mitte varem, siis hiljemalt aasta lõpukuudel leiate endale tasuva ja meelepärase töökoha.

Rahaline seis on rahuldav, kuid võite olla mures, et teil pole piisavalt ressursse mustadeks päevadeks. Samas pole olukord nii raske, kui teile esmapilgul tundub, pabistamiseks põhjust pole. Mõnel puhul võib raha ise teie juurde tulla, olgu selleks siis pärandus, loteriivõit või õnnestunud müügitehing. Lisaks võib teil olla peale palgatöö ka muid sissetulekuallikaid, eriti septembris, oktoobris ja novembris.

Isiklikus elus oleks kõik justkui kenasti, kuid kohustuste koorem kipub lühendama teie uneaega ja ka kordi, mil kallimat kaisutada jõuate. Püüdke mitte tööd koju kaasa võtta ja uskuge – elu omandab hoobilt märksa elamisväärsema varjundi. Kui teil on varasemast õhus mingid pinged, siis sel aastal on võimalik need lahendada. Kui olete üksik, siis kevadkuudel võib teie ellu tulla ka uus romantiline suhe.

Vanad sõbrad on teie tutvusringist eemaldunud ja teie neist. See teeb teid kurvaks ja tekitab masendust. Võtke seda kui aja märki, milles pole mõtet kedagi süüdistada. On saabunud aeg värskendada tutvusi ja luua uusi, kohtuda huvitavate inimestega, kellega teil on sarnane maailmavaade, naljasoon ning ühine hobi. Sobivuse korral võib põgus tutvus aja jooksul sõpruseks kujuneda. Meeleolu tõstab ka mõningate muudatuste tegemine enda juures, alustada võiks näiteks soengust, ka garderoobi värskendus kuluks kindlasti ära.

Sel aastal olete endale seadnud ülesandeks tegeleda aktiivsemalt oma lastega. Hoiate end kursis nende õpingutega, olles valmis neid abistama tähtsamateks arvestusteks, eksamiks või ka lihtsalt kontrolltööks valmistumisel. Jälgite laste kehalist aktiivsust.

Tervis peab aasta jooksul kenasti vastu, kui jätta märkimata kergemad külmetushaigused. See ei tähenda, et kurguvalu või nohu peaks tähelepanuta jätma. Hoidke jalad soojas ja pea selge ning võitegi eduka aasta üle tervena rõõmu tunda.

22. septembril kell 16.32 algab sügis.

Kaalud

Üldjoones võib öelda, et aasta kujuneb harmooniliseks. Kõik, mida ette võtate, sujub just sel moel, mida ootate. Töö juures on kõik hästi: teie suhted töökaaslastega on väga head ning palk ei anna ka nurisemiseks vähimatki põhjust. Töökoha vahetust te sel aastal ei planeeri. See aga ei tähenda, et seda ei võiks juhtuda. Parema võimaluse tekkimisel olete varmas otsust langetama, kusjuures pakkumisi tuleb teile ootamatult, need lausa kukuvad teile sülle ning on paljuski paremad kui praegune töökoht.

Rahaliselt on samuti kõik hästi ning muretsemiseks mingit põhjust pole, isegi kui olete otsustanud oma elujärje parandamiseks endale midagi suuremat lubada. Töötasu võib tõusta, mis kindlustab veelgi teie igakuist sissetulekut ja ühtlasi ka kindlustunnet homse päeva ees. Võimalusel tuleks hoiduda raha laenamisest ja laenuks andmisest, seda ükskõik millistel tingimustel. Võiksite õnne proovida ka loteriis.

Suhted partneriga on sõbralikud, pereelu sujub kenasti. Vahel võite tunda ehk teatavat leigust armuelus, kuid olete liialt mugav, et selle muutmiseks midagi ette võtta. Poole ööni arvutiekraani taga istumine on ka teatavas mõttes petmine. Mõelge sellele enne, kui on hilja. Kui olete aga kaaslase otsinguil, siis olete aktiivne tegutseja. Püüdlused viivad sihile, kohtute teile sobiva inimesega, millest võib mõne aja möödudes ka armusuhe kujuneda.

Laste ja kodustega on suhted väga head. Tegelete nendega meelsasti, abistate neid vajadusel ja elate üle isegi nende kapriisid. Kaunistate kodu ja aeda, nagu see on Kaaludele omane. Naudite kõike ilusat, mida ümbritsev teile pakkuda otsustab.

Kui te oma tervist lausa proovile ei pane, ei tohiks teil millegi üle kurtmiseks põhjust olla.

Toitumisele võiks siiski tähelepanu pöörata ning maiustamist tuleks piirata isegi juhul, kui teil kehakaaluga probleeme pole. Alkoholiga sõprust pidada pole mõistlik, varem või hiljem reedab ta teid.

Skorpion

Skorpioni aasta kipub tulema küllaltki pingeline, sest läbisaamine töökaaslastega pole just parim. Kipute sageli teistele halvasti ütlema ja oma nõudmisi peale suruma. Need konfliktid võivad teile isegi töökoha maksma minna, kuid õnneks leiate vajadusel kerge vaevaga uue ameti, eriti augustis või septembris. Võite ka igasuguste probleemide puudumisel töökohta vahetada, seda põhjusel, et uus tundub teile tasuvam ja perspektiivikam.

Rahaline seis kipuvad hoolimata pingutustest olema küllaltki vahelduv ning võib tekkida olukordi, kui peate tõsiselt nuputama, kust oleks võimalik lisa teenida. Sobivam aeg rahalise seisu parandamiseks on jaanuaris või detsembris. Nendel kuudel võite õnne proovida ka loteriis. Investeeringuteks pole see aasta just parimate mõjudega. Kui vähegi võimalik, vältige pangalaenu võtmist sellel aastal. Samuti püüdke vältida autoliisinguid ja pere reliikviate rahaks tegemist. Varuge kannatust ja näidake üles leplikku meelt, kuigi see nõuab teilt omajagu pingutust. Raha jõuab lõpuks teieni sealt, kust te seda oodatagi ei oska.

Partnerlussuhted kipuvad samuti olema küllaltki pingelised. Tuleb ette sõnelusi ja arveteklaarimisi. Nende impulsside ajel suhte katkestamine pole kindlasti tark mõte, sest hea tahtmise korral on leppimine kindlasti võimalik, eriti märtsis ja aprillis. Sel aastal olete romantiline ning tänu sisemisele headusele suudate tegelikult andestada partnerile tema pahed. Olgu siis tegemist ülekaalu, halbade harjumustega, õllelembuse või hobiga, mis nõuab palju aega ja raha. Tegemist on ju ikkagi inimesega, kelle olete ise enda kõrvale valinud, järelikult on temas rohkem teie jaoks meeldivaid kui ebameeldivaid omadusi. Võimendage esimesi ja püüdke mitte liiga suurt tähelepanu pöörata teistele.

Üksikud Skorpionid võivad ootamatult saada tuttavaks inimesega, kellega teda näiliselt miski ei seo. Üllatuslik kohtumine võib leida aset kus iganes – kinos, toidupoes, ühissõidukis või lihtsalt tänaval teineteist kogemata riivates. On kohe selge, et olete kohtunud väga erilise inimesega, kelle jaoks ka teie olete eriline. Hoidke meeled avatud ja laske saatusel ennast juhtida, tõenäoliselt toob see teieni suure armastuse.

Lastega tegelemine avardab teie maailma, olete rõõmsameelsem ja hoolivam. Mõistate üksteist hästi, jagate rõõme ja muresid. Tekkinud probleemid räägite kenasti selgeks. Kui peaksite juhtumisi töötama lasteasutuses, kujuneb aasta teile väga sisukaks.

Kodune elu kulgeb rahulikus rütmis, eriti kui kavatsete midagi muuta või vajab elamine mõningast remonti või sättimist. Olete väga kodulembene, soovite veeta võimalikult palju aega koduste seltsis.

Tervis on igati hea, soodne aeg alustada tervisespordiga, kui te seda juba muidugi teinud pole. Hoiduge ülepingest ning tuleb arvestada ka oma vanusega, eriti kui teil on kalduvus kõrgele vererõhule ja süda kipub endast märku andma.

Ambur

Ambureid ootab aktiivne ja mitmes mõttes meeldiv aasta. Olete rahul oma tööga, kuigi teil on tööl küllaltki kiired ajad. Mitmed suuremahulised projektid on just lõpuleviimise ootuses. Kuna olete tavalisest kohusetundlikum, sujub kõik ootuspäraselt. Tõenäoliselt võite saada ametikõrgendust, sest olete jäänud truuks oma põhimõtetele. Aasta keskel võite leida endale mõne põnevama töökoha, mis jääb teie ellu pikaks ajaks. Kui peaksitegi olema töötu, siis sel aastal leiate enda jaoks kindlasti midagi sobivat, eriti septembris või oktoobris. Ka õpingud ja enesetäiendus võivad sel aastal kõne alla tulla. Kui olete tegev poliitikas, saadab teid edu töösuhetes, käitute vabalt ja sundimatult.

Teie isiklik eelarve püsib kenasti tasakaalus, oskate suurepäraselt planeerida oma väljaminekuid. Tõenäoliselt tõuseb ka teie palk aasta jooksul märgatavalt. Ka lisasissetulekud kujunevad arvestatavateks. Samas tekib teil ridamisi ahvatlusi raha paigutamiseks. Pidage meeles – kõik pole kuld, mis hiilgab, nii et mõelge hoolikalt enne järgmist investeeringut, on teil ikka seda tingimata tarvis.

Partnerlussuhted on head, kooselus leidub uusi nüansse ning te olete sellega väga rahul. Kui teil tõepoolest tekib soov senises kooselus midagi muuta, siis oskate seda teha sõbralikult, ilma vaenu kiskumata. Suhete klaarimist võib ette tulla aprillis või mais.

Juhul kui Ambur on üksik, leiab ta tõenäoliselt endale kevadel kaaslase, kellega koos kogetakse romantikat ning hall argipäev saab tublisti värvi juurde.

Teie kodune elu ja suhted vanemate ning sugulastega on igati normaalsed. Ilmselt muudate sel aastal midagi oma kodu juures, kas remondite või ehitate. Selle tingib pigem eluline vajadus. Aasta esimestel kuudel võib tekkida tõsiseltvõetav võimalus soetada uus kodu, et oluliselt parandada pere seniseid elutingimusi.

Tervis on igati korras, kui suudate hoiduda ületöötamisest. Võib esineda olmetraumasid, samuti väiksemaid vigastusi kas vabaajaüritustel osaledes või reisil olles. Seega – ettevaatlikkus ei tee kunagi halba.

21. detsembril kell 12.03 algab talv.

Kaljukits

Teid ootab tõeliselt sujuv aasta. Olete aktiivne, töökas ja teie ettevõtmised on edukad. Teile omane kohusetundlikkus ja muud head omadused ei jää teenitud tasuta. Teid võib oodata ametikõrgendus, kuid päris kindlasti tõuseb sel aastal oluliselt teie ühiskondlik aktiivsus. Olete kõigile uutele väljakutsetele avatud ja saavutamas tippvormi. Kui teil peaks olema soov muuta töökohta, siis huvitavama väljakutse olemasolul on see täiesti reaalne, eriti veebruaris või mais.

Sel aastal on tõenäoliselt tavalisest enam ametireise, sealhulgas riikidesse, mis on teil sihikul olnud juba mõnda aega. Aasta võib tuua võimaluse luua ka päris oma ettevõte.

Rahaline olukord on stabiilne, et mitte öelda hea. Tõenäoliselt tõusevad teie sissetulekud ja on võimalik, et otsustate osa sellest investeerida. Kui olukord peaks nõudma, oskate olla säästlik ning vajadusel mõnda aega ka vähemaga toime tulla.

Kodused suhted on pingevabad ning veedate meelsasti koos aega. Endiselt on teie jaoks tähtsad teie vanemad, keda meelsasti abistate, kui nad seda vajavad. Tegelete koos elukaaslasega oma kodu sättimisega ja tõenäoliselt teete oma senises elus ka mõningaid ümberkorraldusi. Kui teil ongi mingeid lahkhelisid, siis sel aastal leiavad need kindlasti lahenduse.

Veedate koos lastega palju aega ning saavutate hea läbisaamise, eriti kui nad on murdeealised. Lapsed võivad arvestada teie toetusega nende püüdlustes, eeldusel, et seda vajalikuks peate.

Lõbustustel ja meelelahutusel on teie elus mõnevõrra suurem osakaal kui varem. Teie suhtlusring laieneb, leiate endale uusi sõpru, kes on teie isiksusest vägagi huvitatud. Usaldage neid, kuid ärge kaotage valvsust. Eksisteerib mõningane oht, et teid võidakse ära kasutada nii peenelt, et te ei oska seda kahtlustadagi.

Tervislike eluviiside ning piisava hoolimise korral oma tervisest ei tohiks teil sel aastal mingeid muresid ette tulla. On mõningane oht liigsöömisest tingitud kehakaalu tõusule. Võimalik, et otsustate hakata tegelema tervisespordiga. Kui teil peaks muret tegema mõni varasem kroonilise iseloomuga tervisehäda, siis sel aastal annab ravi üllatavalt häid tulemusi. Ettevaatlik tuleks olla raskuste tõstmisel, arvestage oma vanusega. Hoidke oma selga ja põlvi.

Veevalaja

Aasta tõotab tulla küllaltki vaheldusrikas, et mitte öelda suisa ärev. Mingil hetkel sujub kõik suurepäraselt, järgmisel aga kisub kõik kuidagi kiiva või viltu. Asjade planeerimine osutub parajaks väljakutseks, sest iial ei oska arvata, milliseks kujuneb järgnev hetk. Kõige õigem oleks, kui Veevalaja ei hakkaks mõtlematult ja impulsiivselt muudatusi tegema. Eriti tundlikud on töö ja karjääriga seotud valdkonnad.

Võite olla tüdinud olemasolevast tööst ja üritate seda iga hinna eest millegi põnevamaga asendada. Püüdke eelnevalt kellegagi nõu pidada. Iseenesest kujuneb karjäär edukaks, kui suudate säilitada oma tasakaalukuse. Viimane võib tavapärasest keerukamaks osutuda augustis ja novembris. Ka konfliktid töökaaslastega pole selliste mõjude puhul harukordsed.

Rahaasjad on teil kaunis muutlikud. Hoiduge laristamisest ja liialdatult heldeks muutumisest. Kipute jagama kergekäeliselt raha kas sõpradele või lastele. Avate oma rahakoti neile, kes abi vajavad. Opereerides suuremate summadega olge alalhoidlikum, peate arvestama võimalusega, et välja laenatud raha ei laeku teile tagasi kokkulepitud päevaks. Raha laenamine tekitab alati paksu verd ja võib parimadki sõbrad omavahel tülli ajada.

Aasta jooksul võib ette tulla hea pakkumine kinnisvara osas. Teil võib tekkida kinnisidee kas sellesse investeerida või saada koguni ainuomanikuks. Võimalikke riske ei maksa alahinnata, kaaluge enne tehingu vormistamist alati kõiki tehinguga seotud plusse ja miinuseid. Üle jõu käivatest kohustustest tuleks kindlasti hoiduda.

Kodu on teile väga tähtis, kuid siingi võib ilmneda rahutuid momente. Tahate midagi olulist muuta ning kindlasti tuleb see mõte teile äkki. Ka siin tuleks talitada tasa ja targu, hoidudes rutakatest otsustest. Nõuanded, mis tulnud lähikondsetelt, on teile kindlasti kasulikud.

Isiklik eluolu on stabiilne, kuid paraku laias plaanis ei rahulda teid. Mälestused möödunud päevadest on need, mis teie hinge toidavad. Olevik ehk tänane päev jätab teid emotsionaalselt kuivale ning seda juba pikema aja vältel. Paraku lasete asjadel kulgeda omasoodu, võtmata midagi ette partneri aastaringsest talveunest äratamiseks. Te võite küll sisimas mõelda, et ei ootagi suhete soojenemist, kuid tegelikult on see enesepettus. Olete vägagi teadlik, et sisimas igatsete hellust ja soojust. Märgid näitavad, et tundekülm periood teie elus lõpeb peagi.

Suhted lastega on stabiilsed, muutudes päev-päevalt värvikamaks. Võtate üheskoos palju huvitavat ette, reisite, korraldate loodusmatku. Olete laste suhtes väga arusaav ja mõistev, kohati ehk liialt hellitavgi. Üksikud Veevalajad võivad sel aastal leida partneri või saada lapse.

Tervis kipub olema üsna muutlik. Teid võivad kimbutada väiksemad vigastused, millest võivad märkamatult kujuneda põletikulised protsessid, mis võivad vähema vedamise korral ka mõne väiksema operatsiooniga lõppeda.

Kalad

Kalad ujuvad sel aastal puhtas vees pärivoolu ja on tõenäoliselt edukad mistahes eluvaldkonnas. Tänu sellele tunnete ennast kogu aasta vältel küllaltki hästi.

Teile jagub tähelepanu ja tunnustust. Enamasti olete rahul olemasoleva tööga ega hakka midagi uut otsima. Eriti edukad on need Kalad, kelle tegevus on ühel või teisel moel seotud loomingulise tegevusega, olgu see siis muusika, kirjandus või teater. Kes aga teenivad oma igapäevase leiva sotsiaalsfääris, meditsiinisüsteemis või koguni kodus, neilgi pole põhjust nuriseda – kõik, millega olete alustanud või alustate, saab ka edukalt lõpule viidud.

Teenistus on korrapärane, sissetulek hea. Inspiratsioon kannustab teid tegutsema, muudatusi töös võib ehk tulla novembris ja detsembris. Rahaga saate suurepäraselt hakkama, suuremaid sissetulekuid on loota veebruaris või aprillis. Neil aegadel võiksite õnne proovida ka loteriis. Mõnevõrra impulsiivsem olete raha väljaandmisel juunikuus. Sel ajal tuleks suuremate tehingute puhul enne dokumentide allkirjastamist need hoolikalt läbi lugeda. Mõnikord võib tehingu olulisim osa olla ridade vahel peidus.

Sel aastal olete tavalisest seltskondlikum, avatum ning ka teie kodu on külaliste võõrustamiseks alati valmis. Läbisaamine pereliikmetega on hea, kuna olete aja jooksul oma teravad nurgad ümaramaks lihvinud ega kipu enam liialt domineerima. Energiat ja pühendumist jagub teil peaaegu kõigeks, olgu see siis hobitegevus või rahvasport. Olete teistele eeskujuks ja teie populaarsus aina kasvab.

Suhted kallimaga on teie jaoks kui Eestimaa ilm. Võib juhtuda, et teie südames on üheaegselt kõik neli aastaaega ning see tekitab teis ebakindlust. Jaanuaris kipuvad tunded mõistust varjutama, emotsioonide üleküllus võib põhjustada isegi suhete katkemise. Seevastu augustis ja oktoobris on armastuseks suurepärased ajad, seda nii omavaheliste suhete silumiseks kui ka uute suhete loomiseks. Leidke aega oma unistuste teostamiseks.

Aasta on erakordselt hea sõpradega suhtlemiseks ja üksteise abistamiseks. Leiate tänu oma karismale enda kõrvale erksa vaimuga kaasteelisi, kellega seob teid lisaks aatelisusele ka sarnane maailmatunnetus.

Aasta on eriti soodne mõne kroonilist laadi tervisemure lahendamiseks. Eriti kehtib see augusti ja septembri kohta. Aasta esimesel poolel võib endast märku anda mõni põletikulise iseloomuga protsess, mis paneb teid tavalisest enam muretsema. On isegi võimalik, et arsti poolt teile pandud diagnoos pole pärsi täpne. Või siis kipute ise endale ette kujutama mõnda haigust. Oleks tark kohe meedikute manu rutata ning lasta end üle kontrollida. Vabalt võib olla tegemist ka teie isikusektoris liikuva Neptuuni vembuga, mis elavdab teie kujutlusvõimet sedavõrd, et hakkate endale ette kujutama probleeme, mida tegelikkuses polegi olemas.

20. märtsil kell 5.51 algab kevad.

2 KOMMENTAARID

2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,159JälgijatFollow

Viimased uudised