-1.2 C
Rapla
Laupäev, 27 nov. 2021

Rapla alustab kodusaalis väikse Kaleviga põhiturniiri II ringi

Iga lõpp on millegi uue algus, öeldakse. AVIS UTILITAS Rapla jaoks on see eriti tõsi, sest 2019. aasta võib küll lõppeda, kuid toob endaga veel kaasa Paf Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri II ringi alguse. Seda tähistame puhtjuhuslikult aga tuleval laupäeval, 28. detsembril kell 17 sama meeskonnaga, kellega tänavust hooaega koos ka käima lükkasime – Tallinna Kalev/TLÜ-ga.

Meie eelmine, hooaja avamäng Tallinna Kalev/TLÜ-ga on kindlasti septembri lõpust veel paljudel meeles. Kalevi spordihallis peetud kohtumine oli küllalt tihe heitlus, kus põnevust jagus lõpuminutiteni ning nii liidri- kui tagaajaja positsiooni said nautida mõlemad osapooled. Lõpuks õnnestus meil aga mäng siiski võõrsil enda poole kallutada ning hooaeg 84:76 võiduga käima tõmmata! Meie poolelt tegi mängu ära siiani väga kõvasid esitusi näitav Indrek Kajupank, Kalevi suurim skoorija oli tänaseks Tartu Ülikooli ridades mängiv Tanel Sokk.

Käesoleval hooajal on väike Kalev lõppevast aastast kogunud 5 võitu ning 9 kaotust, mis nad hetkel napilt alla play-offijoont jätab. Ehkki hooaeg on nende jaoks kindlasti kulgenud tõusude ja mõõnadega, on selge muutuse meeskonda toonud Martynas Mažeika liitumine. Kogenud Leedu mängumees on isegi öelnud, et püüab meeskonda võitjamentaliteeti sisendada ja tundub, et see on teatud mõju kindlasti ka avaldanud. Seetõttu ei ole meil mingil juhul võimalik esimese kohtumise (või kõrgema turniiritabeli asetuse) loorberitele puhkama jääda, sest Kalev tuleb kindlasti meile heitlust andma. Eksimatult soovime aga meiegi oma aastale joone siiski võidukalt alla tõmmata.

See tähendab aga ei midagi muud, kui seda, et meeskond vajab kodusaali korralikku tuge! Sellest mängust ÜLEKANNET EI TULE, seega ei olegi üldse muud varianti, kui nüüd oma meeskonnale kodusaali appi tulla. Piletite osas käib kõik, nagu ikka – eelmüügipiletid 5€ (täispilet)/3€ (sooduspilet) on müügil Rapla linna HEPA-des, kohapealt saab pileteid 6€ ja 3€ soetada sularaha eest , samuti perepiletit 12€ (maksimaalselt) kahele täiskasvanule ja kõigile pere lastele. Kõige pisematele, vihjeks, on seekord väljakutseks ka poolajal toimuv Beebikeskuse Baby Race! Kelle pesamunad veel ise ei kõnni, need on kaasa lööma oodatud, ja saavad nii registreeruda kui lisainfot hankida SIIT.

Näeme siis peale jõule kodusaalis!

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,159JälgijatFollow

Viimased uudised