Tänapäeva üha arenevas maailmas on säästlikkus ja üldine kokkuhoid olulised märksõnad. Kõik me saame säästlikkusele kaasa aidata, alustades oma kodust. Õigesti valitud kodumasinad on selleks ideaalne vahend. Missugune tehnika aitab meil kokku hoida, sellest räägime lähemalt, loe edasi! Nutikad ja energiasäästlikud kodumasinad hoiavad kokku aega, energiat ning kokkuvõttes ka raha.

Robotiseeritud kodumasinad säästavad aega

Foto: Shutterstock.com

Pikad tööpäevad ja ajamahukad hobid ei jäta meile kodutöödeks just palju aega. Tänapäeval pole see probleemiks, sest kodumasinad teevad enamuse töödest meie eest ära.
Robotiseeritud kodutehnika on suurepärane valik, kui soovid väärtuslikku aega säästa. Enim koguvad populaarsust robottolmuimejad, aknapesemise robotid ja robotniidukid. Seadmed tuleb vaid vastavalt programmeerida ning need toimetavad täiesti iseseisvalt – sina võid samal ajal olulisemate asjadega tegeleda.

Vali energiasäästlik pesumasin

Kodutehnika nagu näiteks pesumasina valimisel on oluliseks kriteeriumiks seadme energiaklass. Kindlasti tasub eelistada A+ või A++ energiaklassi kuuluvat pesumasinat, mis kulutab vähem vett ja elektrienergiat. Pesumasina puhul tasub tähelepanu pöörata ka erinevatele pesuprogrammidele. Kui iga kangast pesta vastava programmiga, hoiad seeläbi kangaid liigse kulumise eest. Kokkuvõttes püsivad riided kauem uueväärsena ja garderoobi pidev uuendamine ei ole vajalik.

Varusta oma köök võimalikult nutika tehnikaga

Foto: Shutterstock.com

Teatavasti veedame me köögis suure osa oma ajast. Et ka köögitoimingud oleksid võimalikult säästlikud, vali nutikad seadmed.
Kaasaegsed külmikud ei ole mitte üksnes energiasäästlikud, vaid aitavad ka toitu pikemalt säilitada. Näiteks pööratavad riiulid võimaldavad kapi sisul silma peal hoida ning hoiduda sellest, et tagaplaanile jäänud toiduained säilivusaja ületavad. Jäävaba No Frost tehnoloogia tagab selle, et sa ei pea enam külmiku sulatamisele väärtuslikku aega kulutama.
Nõudepesumasinat rääkides optimeerib näiteks AutoFlex funktsioon vee ja energia kasutamist kohandades vee koguse ning temperatuuri nõude kogusega.
Säästlikud eluviisid on head nii meie rahakotile kui keskkonnale üldiselt.

Alusta kokkuhoiuga juba täna ja soeta säästlik kodutehnika 1a.ee nutipoest. Soodsad hinnad säästavad raha ning kiire ja mugav tarne sinu väärtuslikku aega!

SISUTURUNDUS

 

 

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare