Tööpakkumine

  • EFC Norge AS on tänaseks 10 aastat tegutsenud Norra ettevõte, millest on saanud üks juhtivamaid metall- ja puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitajaid Norra ehitusturul. Ettevõte teostab töid üle Norra, pakkudes püsivat tööd 150-le oma ala spetsialistile
    Otsime oma meeskonda kogemustega
    EHITAJA / PUUSEPPA
    Sinu peamised tööülesanded:
    Korrusmajade metall- ja puitkarkassil sise- ja välisseinte ehitus, tuuletõkke ja villa paigaldus, roovituse ja kile paigaldus, laudise paigaldus ning akende ja uste paigaldus.
    Pakume Sulle:
    Aastaringselt kindlat ja püsivat tööd, majutust ettevõtte poolt, kvaliteetseid tööriideid ja töövahendeid, tervise- ja pensionikindlustust, tunnitasu alates 188,4 NOK bruto (ca 18-19 eur bruto) + puhkuseraha 10,2% sinu aastapalgast, sporditegevuse toetust Norras ja palgatõusu iga 6 kuu tagant!
    Sinult ootame:
    Piisavalt ehitustöö kogemusi selles valdkonnas, head füüsilist vastupidavust, ausust ja kohusetundlikkust, pingetaluvust, valmisolekut meeskonnatööks, eesti keele oskust suhtlustasandil (B1), korralikke elukombeid.
    Kasuks tuleb:
    Oled eelnevalt Norras töötanud, omad Norra D- või ID-numbrit.
    Kui Sinu oskused, teadmised ja ootused vastavad meie poolt pakutud ametikohale, siis ootame Sinu CV-d meiliaadressile [email protected]
    Lisainfo: +372 5560 9998 või [email protected]
    REISIPIIRANGUD EI TAKISTA TÖÖLEASUMIST!
    • Norrasse reisimine on lubatud avalduse alusel. Tagame ja kindlustame, et kogu dokumentatsioon on õigesti täidetud, et saaksite Norrasse siseneda ja tööle asuda.
    • Esimesed 7 päeva pärast Norrasse sisenemist veedate ettevõtte kulul 3–4-tärnises karantiinhotellis. Hinna sees on toit ja 7. päeval toimuv COVID-19 test. Vastavalt kehtivatele eeskirjadele alates teisest sisenemisest Norrasse, peale seda kui olete siin vähemalt 4 nädalat töötanud, makstakse teile karantiinhotellis viibimise ajal ka palgakompensatsiooni.
    • Vastavalt Norra valitsuse poolt makstavale kompensatsioonile 29. jaanuarist 2021 makstakse teile, juhul kui reisitingimused tulevikus muutuvad ja te ei saa Norrasse siseneda, 70% teie kuupalgast.
    • Järgime töökohtades rangelt kõiki koroonareegleid ja pakume töötajate tervise kaitseks kogu vajalikku turvavarustust.
  • Prillimäe Lasteaed Põnnipere ootab oma sõbralikku meeskonda LASTEAIAÕPETAJAT (1,0 koormusega) alates 4. augustist 2021. Kui sa oled sõbralik ja koostöövalmis, siis saada avaldus, CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad e-mailile: [email protected] 30. juuniks k.a. Asume aadressil Lasteaia tänav 7, Prillimäe alevik, Kohila vald, 79702 Raplamaa. Täiendav informatsioon 5556 0049
  • AS Solbritt pakub tööd PAKKIJALE, töö toimub vahetustega, ka öösel. Sooviavaldus ja lisainfo tel 489 0400 või [email protected]
  • Otsime KLIENDITEENINDAJAT Coop Vana-Vigala kauplusesse. Oma soovist anna teada e-mail: [email protected] või helista tel 5400 4195
  • Lasteaed Sinilill kuulutab välja konkursi LASTEAIAÕPETAJA 1,0 ametikohtale (lapsehoolduspuhkuse asendusperioodiks). Tööle asumise aeg 01.09.2021. Töökoht asub lasteaia Juuru majas. Kandideerimisavaldus, CV, haridust ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata hiljemalt 02.08.2021. a [email protected] või Muuseumi 3, Juuru 79401, Rapla vald. Täiendav info telefonilt 5191 0055 (direktor)
  • Otsime enda toimekasse meeskonda POSTIKULLERIT, kelle peamiseks tööülesandeks on postisaadetiste kliendile kätte toimetamine. Tööks on vajalik B-kategooria juhtimisõigus. Samuti soovime leida POSTITÖÖTLEJAT, kelle tööks on andmete arvutisse sisestamine ning saadetiste sorteerimine. Huvi korral saada enda CV aadressil [email protected] või võta ühendust telefonil 5198 1266.
  • Harviker OÜ on pikaajalise tootmiskogemusega mööblit eksportiv ettevõte. Meie tootmisruumid on sisustatud kaasaegse tehnoloogiaga ja koostööpartneriteks on juhtivad Skandinaaviamaade kontsernid. Pakume tööd pidevalt arenevas keskkonnas.
    HARVIKER OTSIB OMA KOLLEKTIIVI UUSI MEESKONNALIIKMEID
    Meie toredas meeskonnas saavad tööd:
    • CNC OPERAATOR
    • MÖÖBLITISLER
    Omalt poolt pakume Sulle:
    • Tänapäevast töökeskkonda
    • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet
    • Ametialast väljaõpet ja koolitusi
    • Sõbraliku ja toetavat meeskonda
    • Lisaks pakume mugavat bussitransporti Kaiust, Raplast ja Juurust.
    TÖÖ ASUKOHT:
    • Tamme maaüksus, Jaluse küla, Rapla vald, Raplamaa
    Kui tunned, et Sina võiksid kuuluda meie kollektiivi, siis see pakkumine on Sulle.
    Kandideerimiseks saada meile oma cv: [email protected]
    Lisainfo telefonil: +372 672 8010
  • Pakun Kodilas hooajalist tööd TERAVILJAKUIVATAJALE. Tel 5341 4899
  • Navator OÜ pakub tööd vaheseinte, akende ja uste PAIGALDAJALE. Tel 514 2161, [email protected]
  • AS Solbritt pakub tööd ELEKTRIK-AUTOMAATIKULE. Sooviavaldus ja lisainfo tel 489 0400 või [email protected]
  • AS Solbritt pakub tööd SEADISTAJALE. Töö vahtustega, ka öösel. Sooviavaldus ja lisainfo tel 489 0400 ja [email protected]