11.7 C
Pühapäev, 8 sept. 2024
SportRapla Jooksuklubi noored võitsid kolm kulda

Rapla Jooksuklubi noored võitsid kolm kulda

3.-4. juulil toimusid Rakveres Eesti suvised meistrivõistlused kergejõustikus noortele. Kokku oli võistlustules 531 noort. Edukalt võistlesid ka Rapla Jooksuklubi sportlased, kes võitsid kolm kulda, viis hõbedat ja kaks pronksi.

Lisaks püstitati hulgaliselt isiklikke rekordeid.
Laura-Liisa Väli võitis NU23 800 m jooksus kulla ja 400 m jooksus hõbeda.
Birgit Veldi võitis NU23 1500 m jooksus kulla ja saavutas 800 m jooksus 4. koha.
Karmel Jano võitis NU18 2000 m takistusjooksus kulla ja 800 m jooksus hõbeda.
Kevin Laanekivi võitis MU20 3000 m takistusjooksus hõbeda ja saavutas 8. koha 5000 m jooksus.
Uku Trolla võitis MU18 2000 m takistusjooksus hõbeda ja saavutas 6. koha 3000 m jooksus.
Kristin Forsel võitis NU18 kõrgushüppes hõbeda ja saavutas 7. koha kolmikhüppes.
Sander Piik võitis MU23 800 m jooksus ja 400 m tõkkejooksus pronksi ja 400 m jooksus 5. koha.
Hugo Särev saavutas MU18 2000 m takistusjooksus 4. koha ja 800 m jooksus 6. koha.
Jesse Lauter saavutas MU20 800 m jooksus 4. koha ja 400 m jooksus 10. koha.
Arto Kivisild saavutas MU23 400 m jooksus 5. koha ja 200 m jooksus 7. koha.
Erki Ütsmüts saavutas MU20 800 m 5. koha ja 400 m 9. koha.

Baltimaade meistrivõistlustele tagasid koha Eesti U18 koondises Karmel Jano, Kristin Forsel ja Uku Trolla ning U20 koondises Kevin Laanekivi.