Reede, 18 okt. 2024
SportRaplamaa noorte ujumise karikasari alustas

Raplamaa noorte ujumise karikasari alustas

Taivo Tüvist

25. septembril toimus Valtu spordimaja ujulas Raplamaa noorte ujumise karikasarja 2024/25 esimene põnev osavõistlus, mis tõi kokku sportlasi üle kogu Raplamaa, kes võistlesid kuues vanuseklassis. Lisaks noortele said oma oskusi proovile panna ka täiskasvanud.

Kõige vanemas vanuseklassis, U18P, krooniti võitjaks Mihkel Malv, kes näitas suurepärast vormi. U16P vanuseklassis tõusis esikohale Kristofer Jair, U14P parimaks osutus Hendrick Soitu, U12P võitis Mick Mõttus ja U10P klassis triumfeeris Trevor Jair. Täiskasvanutest võitis meeste kategoorias Madis Malv.
Tüdrukuid oli seekord stardis pisut vähem, kuid medalite eest käis tihe rebimine. U8T klassis saavutas esikoha Mirtel Milling, U10T parimaks osutus Johanna Laansoo ning U12T võitjaks tuli Helene Teubner.
Kutsume kõiki noori sportlasi osalema karikasarja teisel osavõistlusel juba 23. oktoobril Märjamaa ujulas. See on suurepärane võimalus proovida oma oskusi ja nautida sportlikku võistlusvaimu!