Neljapäev, 19 sept. 2024
SportSpordiseltsi Kalev meistrivõistlused vibulaskmises

Spordiseltsi Kalev meistrivõistlused vibulaskmises

Triinu Lilienthal

Laupäeval, 7. septembril toimusid Järvakandi vibustaadionil spordiseltsi Kalev meistrivõistlused. Kohale oli tulnud 36 laskurit kümnest klubist, sealhulgas võistles ka 12 sportlast Järvakandi vibuklubist Ilves.
Kõige vanematel laskuritel lõppes võistlus pärast kvalifikatsiooni ning Eve Kivilo saavutas 50+ naiste sportvibu klassis 1. koha.
Teistel võistlejatel tuli kohad välja võidelda olümpiaringides. Sportvibu U13 tüdrukute klassis tuli 1. kohale Eliise Marie Kalda. Sama vanuseklassi poiste arvestuses saavutas 2. koha Emil Johannes Välja ning Kalevi meistriks krooniti tema vend Ain Markus Välja. Sportvibu U15 tüdrukute klassis tuli võitjaks Karoline Kivilo. Sportvibu U18 neidude klassis saavutas Lisette Marie Gold 3. koha ning sama vanade noormeeste seas võitles endale Kalevi meistritiitli välja Mikk Mihkelson. Sportvibu U21 naiste klassis tuli Tessa Cathlen Tammik teisele kohale. Sportvibu naiste klassis saavutas Triinu Lilienthal 2. koha ja meeste klassis Karl Kivilo 3. koha.