4.4 C
Neljapäev, 25 apr. 2024
SportKevin Jõesoole Eesti meistrivõistlustelt kuld ja hõbe

Kevin Jõesoole Eesti meistrivõistlustelt kuld ja hõbe

21. ja 22. juulil toimusid Rakvere staadionil Eesti meistrivõistlused U14 ja U16 vanuseklassis. Medalite ja meistritiitlite eest läks võistlustulle ligi 540 noort sportlast 41 klubist.

U14 vanuseklassis esindas Rapla jooksuklubi Kristin Forsel. Esmalt sai ta kõrgushüppes tulemusega 1.45 21 osavõtja seas tubli 7. koha. Kaugushüppes jäi laeks 4.40, mis 28 osaleja hulgas tähendas 10. positsiooni.

Kevin Jõesoo võistles U16 vanuseklassis. Mäletatavasti jäi noormehe saagiks talvistel sisemeistrivõistlustel 1500 m hõbe ja 800 m kuld. Seekordki oli medalisaak eesrindlik. Avapäeva saldoks oli kuldmedal 2000 m jooksus ajaga 6.01,53. Konkurente oli kokku 21. Teisel päeval tuli leppida SK Viraaži teise kohaga 800 m distantsil Romet Kivi järel, kes võitis koguni 5 kuldmedalit. Ajad vastavalt 2.07,49 ja 2.04,61. Kevini senine isiklik rekord sel võistlusmaal paranes ligi 2 sekundiga.

“Esimesel päeval 2000 m jooksuga jäin rahule, kuigi esimene ring oleks võinud kiirem olla. Teisel päeval 800 m jooks läks nihu, kuna umbes 500 m peal vigastasin veidi jalga,” kommenteeris Kevin.