7.2 C
Kolmapäev, 24 apr. 2024
SportRapla pidi TalTechile alla vanduma

Rapla pidi TalTechile alla vanduma

Eile toimus Avis Utilitas Rapla korvpallimeeskonna teine kohtumine PAF Eesti-Läti korvpalliliigas. Tegemist oli esimese kohtumisega kodusaalis ja vastaseks oli sel korral TalTech meeskond. Kodumeeskond oli suure osa mängust eduseisus ja poolajale mindi 12-punktilise eduga. TalTechi mehed ei andnud aga alla ja mängisid tekkinud vahe tagasi. Viimasele veerandajale läks Rapla 4-punktilise eduga. Paraku tuli sel korral kodumeeskonnal kaotus vastu võtta, sest mäng lõppes seisuga 50:57

Rapla meestest oli täpseima käega Mario Ihring, kes kogus 13 punkti, võttis 8 lauapalli ja andis 7 resultatiivset söötu. Vastaste leeris vedas meeskonna võidule Rapla korvidesse aastaid palju punkte visanud Indrek Kajupank, kes kogus oma kontole 18 punkti.

Seega on Rapla meeksonnal nüüdseks PAF Eesti-Läti korvpalliliiga turniiritabelis kirjas 1 võit ja 1 kaotus.