9.9 C
Reede, 26 apr. 2024
SportRaplamaa JK pani hooajale magusa võidupunkti

Raplamaa JK pani hooajale magusa võidupunkti

Pühapäeval, 15. novembril jõudis lõpule Raplamaa JK hooaeg Eesti jalgpalli meistrivõistluste teise liiga lõuna/lääne piirkonnas. Viimases voorus sõideti külla Põhja-Sakalale ning võeti selge ülekaalu juures 5:0 võit.
Raplamaa JK peatreener Alo Bärengrub ütles, et käesoleva üles-alla käinud hooaja juures oli tegemist ideaalse punktiga. Ühtlasi kindlustati liigatabelis seitsmes koht 14 meeskonna konkurentsis.
Raplamaa JK otsustas pühapäevase mängu saatuse ära esimese poolajaga, mis võideti 3:0. Kõigepealt viis Raplamaa JK 1:0 juhtima Erich-Raimond Stepanjuga, seejärel lõi vastaste poolelt omavärava Egerd-Meelis Eelmäe ning kolmanda tabamuse sai enda nimele Teet Kallaste. Teisel poolajal oli penaltipunktist täpne Madis Nurmik ning lõppskoori 5:0 vormistas taas Teet Kallaste. Peatreener Alo Bärengrub sõnas, et võimalusi avanes rohkemgi ning skoor oleks võinud olla isegi suurem.
“Teadsime, et Põhja-Sakala on tabeli tagumise poole võistkond ning läksime kindlasti võitu võtma,” sõnas peatreener. Mäng peeti muruväljakul ning sügiseste olude tõttu ilusat söödumängu harrastada ei saanud. Pühapäevane võit oli Raplamaa JK jaoks tänavu üheteistkümnes. Samuti teeniti üksteist kaotust ning lepiti neli korda viiki. See tähendab, et hooaja lõpuks on tabelis kirjas 37 punkti – rohkem kui ühelgi varasemal hooajal teises liigas.
Raplamaa JK mängis koosseisus: Martin Tilk (VV), Kaupo Kantsik, Teet Kallaste, Erich-Raimond Stepanjuga, Ken Krister Maalinn, Karl Erik Strandberg, Kristjan Suurjärv, Robin Kaljumäe, Sten Kenert Maalinn, Madis Nurmik (K) ja Hendrik Väli. Teisel poolajal sekkusid vahetusest Kristjan Nõulik, Sander Illipe ja Pärtel Aviste.
“Kui rääkida tänavuseks hooajaks püstitatud eesmärkidest, siis tunded on kahetised. Ühest küljest püstitasime enda jaoks punktirekordi, aga samas jääb mulle tunne, et võib-olla ei suutnud me meeskonnast maksimumi välja pigistada. Kindlasti tegime väikese sammu edasi nii punktirekordi püstitamise kui ka sellega, et oleme nüüd teises liigas kindlalt kanda kinnitanud. Nüüd on oluline mõelda, mida uus aasta toob,” rääkis Bärengrub. Ta lisas, et juba mõeldakse ka järgmise hooaja peale ning mõeldakse ambitsioonikalt. “Kui me läheme püüdma pääsu esiliiga B-sse, siis usun, et me liigume õiges suunas,” märkis peatreener.
Lõppenud hooaeg oli Raplamaa JK jaoks oluline kindlasti ka selle poolest, et augustis avati uus kunstmurustaadion. Sügise poole peeti seal nii karika- kui ka viimaseid liigakohtumisi. Tänavu veel sinna halli peale ei tule, kuid treeninguvõimalusi avardab see ikkagi. Bärengrub avaldas lootust, et hall tuleb väljakule peale järgmiseks talveks.