0.5 C
Rapla
Neljapäev, 29 veebr. 2024
SportAvis Utilitas Rapla täiendab koosseisu uue keskmängijaga

Avis Utilitas Rapla täiendab koosseisu uue keskmängijaga

Avis Utilitas Rapla teatas, et veel enne jõule liitub nende ridadega keskmängija, 211 cm pikk Shaquille Doorson.

Thomas van der Marsi ja Jito Koki järel on tegemist kolmanda hollandlasega, kes Rapla korvialust kindlustama asub. Tegemist pole küll lausa sama suure mängijaga kui tema kuulus nimekaim Shaquille O’Neal, kuid võib öelda, et Eestisse saabudes on ta üks suurim Eesti-Läti liigas palliv korvpallur. Rapla jaoks on Doorson hea täiendus, kuna oktoobri keskpaigast alates on mängitud ilma puhta keskmängijata. Shaquille Doorson saabub Raplasse Hispaania tugevuselt II liiga meeskonnast Melilla Baloncesto. Leb Gold liigas möödus ka tema esimene profiaasta. Marin Peixe Galego ridades oli Doorson liiga neljas lauavõitleja ja tema viskeprotsent 60 andis selles arvestuses liigas 13. koha. Varasemalt on mehel seljataga ülikooliaastad NCAA liigas, kus ta esindas Rutgers Ülikooli korvpallimeeskonda.

Avis Utilitas Rapla peatreener Toomas Annuk märkis, et kaua on proovitud leida meeskonda esiliinile lisaks ühte mängijat, kes oma profiililt oleks erinev olemasolevast tandemist ja tooks juurde just suurust ning tugevust korvialuses kaitsemängus, samuti annaks suure panuse lauavõitluses. Annuk lisas: “Olukord turul on olnud ülimalt keeruline, et leida just Rapla klubi võimalustele ning vajadustele sobivat mängijat, kuid nüüd usume, et Shaquille on mängija, kes sobitub meie rotatsiooni korralikult. Võimalus teda värvata tekkis eelmisel nädalal, tänaseks oleme jõudnud kokkuleppele ning ootame teda oma meeskonna treeningutele – mängudele võimalikult kiiresti.”

Kui kõik läheb plaanipäraselt on Doorson Raplas juba uuel nädalal, mil Avis Utilitas Rapla kohtub Tartu Ülikool Maks ja Moorits meeskonnaga. Uue mehe liitumine mänguplatsile saab aga teoks siis, kui kõik tervisenäitajad on korras ja bürokraatiaga joon all.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused