9.1 C
Rapla
Pühapäev, 26 sept. 2021

Rapla maakonna 2020. aasta parimate koolisportlaste tulemused

JETISPORT

Mattias Reinaas, Kohila G, treener Ott Reinaas
2020. a Euroopa meister täiskasvanute Ski GP3 klassis, 2-kordne Eesti meister, 3-kordne Läti meister
1. koht Ski GP 3 (täiskasvanud) Eesti MV
1. Ski GP 3 (täiskasvanud) Läti MV
2. Ski GP 3 (täiskasvanud) UIM Euroopa MV (Ungari, Poola) etapivõit Poolas
1. Ski GP2 (täiskasvanud) Eesti MV
1. Ski GP2 (täiskasvanud) Läti MV
1. Ski GP 3 (täiskasvanud) UIM Euroopa MV (Ungari, Poola), etapivõidud Ungaris ja Poolas
1. Ski GP 1 Classic (täiskasvanud) Läti MV
2. Ski GP1 (täiskasvanud) Eesti MV
2. Ski GP1 (täiskasvanud) Läti MV

JALGPALL

Keiti Kruusmann, Kohila G, klubi treener Kaido Mägi
4. Eesti MV naiste meistriliigas, Saku Sporting naiskond

JÕUTÕSTMINE

Mariann Enok, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises kehakaalus -63 kg
Sven Eric Õunapuu, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises kehakaalus -93 kg
William Ilmari Ulvinen, Kohila G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises kehakaalus -66 kg
Gevin Pikani-Vanatua, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, klassikaline jõutõstmine (noorteklassis)
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, lamades surumine (noorteklassis)
Carl Sander Kägo, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, klassikaline jõutõstmine (noorteklassis)
Aleksander Vassiljev, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, klassikaline jõutõstmine (noorteklassis)
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, lamades surumine (noorteklassis)
Germo Pikani-Vanatua, Märjamaa G/Kullamaa
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, klassikaline jõutõstmine (noorteklassis)
Markkus Maimets, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, lamades surumine (noorteklassis)
Alex Pullerits, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV jõutõstmises, lamades surumine (noorteklassis)
Kõigi treenerid Mihkel Laurits, Heino Maiste

KABE

Kris Taimre, Kohila G, treenerid Irma Nahkor, Villem Lüüs
1. Eesti MV vene kabes, juuniorid
1. Eesti MV rahvusvahelises kabes, kadetid
3. Eesti MV rahvusvahelises kiirkabes, mehed

KERGEJÕUSTIK

Markus Post, Rapla G, treener Heini Allikvee
1. Balti MV Eesti U18 4×100 m teatejooksu võistkonnas
Kalev Hõlpus, Kehtna KHK, treener Risto Ütsmüts
1. Eesti sisekergejõustiku MV U20, 800 m
1. Eesti kergejõustiku MV U20, 1500 m
1. Eesti kergejõustiku MV U20, 800 m
2. Balti MV U20, 1500 m
Hardi Voomets, Rapla G, treener Erik Horn
1. Eesti teatejooksude MV U18 3×800 m teatejooksu võistkonnas
Artur Skatškov, Kohila G, treener Erik Horn
1. Eesti teatejooksude MV U18 3×800 m teatejooksu võistkonnas

KORVPALL

Janre Jõgi, Juuru Ed. Vilde kool, treener Jüri Pritšin
1. EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7. kl P ind. arvestuses
Angela Muddi, Rapla KK, treener Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9. kl T ind. arvestuses
Karmo Kilk, Rapla KK, treener Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9. kl P ind. arvestuses
Berit Täpsi, Rapla KK, treenerid Kaia Milling, Viljo Sinikas
1. Balti matš Eesti koondis (U15)
3. Balti matš Eesti koondis (U16)
Katri Rüüson, Rapla KK, treenerid Kaia Milling, Viljo Sinikas
1. Balti matš Eesti koondis (U15)
Rico Robin Rikk, Rapla VK, treenerid Viljo Sinikas, Jüri Pritšin
3. Balti matš Eesti koondis (U14)
Jan Märten Ratas, Rapla G, treener Toomas Annuk
2. Eesti meeste korvpalli MV Avis Utilitas võistkonna koosseisus
Markus Ruubel, Rapla G
2. Eesti meeste korvpalli MV (ML) Avis Utilitas võistkonna koosseisus

LASKMINE

Susanna Sule, Rapla VK/RG, treener Liivi Erm
1. EKSL laskmise MV 20 lasku toelt
1. EKSL laskmise MV 20 lasku püsti
1. Eesti noorte MV B-kl 30 lasku lamades

MAADLUS

Mariette Liigend, Vana-Vigala PK, treener Hannes Välis
1. Eesti MV U18 sumomaadlus
1. Eesti MV U16 sumomaadlus
2. Eesti MV täiskasvanud sumomaadlus
Gerda Asumets, Vana-Vigala PK, treener Olev Nisumaa
1. Eesti MV U14 sumomaadlus
Amanda Allipere, Vana-Vigala PK, treener Olev Nisumaa
1. Eesti MV U12 sumomaadlus
Heidi Laasma, Kivi-Vigala PK, treener Nele Nisumaa
1. Eesti MV U14 sumomaadlus
Kirstin Jansen, Valgu PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV U14 sumomaadlus
Karlis Bollverk, Rapla KK, treener Leon Reitsak
1. Eesti MV sumos U16

ORIENTEERUMINE

Brigitte Panker, Rapla G, treenerid Rutti Räbovoitra, Risto Ütsmüts
1. Eesti MV orienteerumisjooksu lühirada N16
Bert Joosep Panker, Kaiu PK, treener Rutti Räbovoitra
1. Eesti MV orienteerumisjooksu lühirada M14
1. Eesti MV orienteerumisjooksu sprint M14

RULLUISUTAMINE

Steven Viigand, Rapla VK, treener Mart Markus
1. Eesti noorte MV rulluisutamises P14, 400 m
1. Eesti noorte MV rulluisutamises P14, 2000 m

VIBULASKMINE

Nora Haas, Valtu PK, treener Eve Kivilo
1. Eesti noorte MV, tidettide klass

VÕIMLEMINE

Gerda Saks, RG/Tartu ÜK, treener Kadi Saks
5. 2020 WADF-i Euroopa MV, World Cup (Moskva) kaasaegse balleti soolo
2. IDO/EDO Winter Cup 2020 Jazz tants soolo

VÕISTLUSTANTS

Rosanna Aru, Rapla VK, treener Alari Liiv
1. Eesti 2020 MV standardtantsudes
1. Tallinna 2020 lahtised MV standardtantsudes

VÕISTKONNAD

JALGPALL

Markus Bortnik, Remi Ilves, Mike-Cameron Simon, Johan Marcus Tamberg (kõik Rapla G), Markus Kiil, Veiko Linamäe, Drevor Andris Rudnevs (kõik Rapla G/-), Markus Ladoga (Rapla G/Kohila G)), treener Kustas Põldoja
1. EKSL 10.-12. kl jalgpall, rahvaliiga, poisid
Järvakandi kool (Arto Kivisild, Kenneth Kõrgeperv, Virgo Trommel, Oliver Hollo, Kaur Vahtre, Keivo Luht, Jarco Kangur, Kevin-Rene Tali), õpetaja Margus Sepp
1. EKSL saalijalgpall, 6.-9. kl poisid

KORVPALL

Rapla Korvpallikooli naiskond (Ketlin Kõiv, Angel Muddi, Majandra-Liis Pitkanen, Katri Rüüson, Berit Täpsi (kõik Rapla KK), Triine Roosalu, Anna Maria Tamberg, Lisete Vetesina (kõik Rapla G)), treenerid Viljo Sinikas, Kaia Milling
2. Eesti naiste korvpalli esiliiga

Märjamaa gümnaasium (Rando Jaago, Jürgen Andesalu, Kairo Raidmets, Andres Petjärv), õpetaja Indrek Drell
1. EKSL 3×3 korvpall, 10.-12. kl P (rahvaliiga)

Rapla gümnaasium (Taniel Alumets, Jan Märten Ratas, Markus Ruubel, Kardo Kilk), treener Kustas Põldoja
1. EKSL 3×3 korvpalli ML finaal, 10.-12, kl poisid

Rapla KK (Keit Liis Kõiv, Lorelii Estaal, Agnes Laugamets, Triinu-Liisu Taal, Lisete Vetesina, Angela Muddi, Katri Rüüson, Ketlin Kõiv, Mairo Onno, Joonatan Ringmäe, Andre-Asker Arro, Erik Paas, Kristofer Alex Jeanty, Rasmus Estaal, Karmo Kilk), treener Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur“ üldarvestus 6.-9. kl (T+P)

Rapla KK (Lisete Vetesina, Angela Muddi, Katri Rüüson, Ketlin Kõiv), õpetaja/esindaja Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur“ 8.-9. klassid (T)

SAALIHOKI

Kehtna/Rapla koondvõistkond (Gerda Sääsk, Gita-Sirelin Tuisk, Anni Kangrumäe (kõik Rapla KK), Brita Peterson, Benita Jürisson, Kerli Mõisnik, Heleri Pajuvälja, Elis Reti Graumann (kõik Rapla VK), Dagne Oidsalu, Siret Leinasaar, Hanna-Liisa Õispuu, Angelica Jorš, Liselle Karjane, Marybel Paio, Sulvior Bärengrub, Marit Toomla (kõik Kehtna PK)), treenerid Siim Viisut, Tauno Sau, Annika Tammus
1. Eesti MV saalihokis U15 tütarlastele

VÕIMLEMINE

Kadi Võimlejad, treener Kadi Saks
1. 2020 WADF-i EM Moskvas, kaasaegne ballett (Geili Vesinurm (Rapla G/Tallinn), Gerda Saks (Rapla G/TÜ), Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu (kõik Rapla G), Minna Mari Ambur (RVK/Rapla G), Sandra Kala (RVK))
1. 2020 WADF-i EM Moskvas, artistlik sõutants (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala)
1. 2020 WADF-i EM Moskvas, jazztants (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala)
1. IDO/EDO Winter Cup 2020, sõutants 16-19a (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala)
1. IDO/EDO Winter Cup 2020, jazztants 16-19 a (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Natali Agu, Minna Mari Ambur)
Laureaat – Gymnafest 2020 16+ vanuseastmes (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala)
1. IDO/EDO Winter Cup 2020, sõutants 12-14 a (Eliise Leier, Brit-Ly Ilumaa, Mirtel Täpsi, Lota Mii Pesti, Meribell Müts (kõik Rapla KK), Helerin Peterson, Kristiine-Marii Tuuga, Uma Lindman, Madle Kundla, Lisandra Aru (kõik Rapla VK))

Valtu põhikool, treener Kadi Saks
1. EKSL võimlemisfestival II astme liikumisrühm (Merit Mia Seemer, Säde Lii Seemer, Maribel Laidmets, Gerda Israel, Liis Kuusemäe, Päikeriin Valinu, Kaisa Linder, Kadi Suup, Eliise Laks)

VÕRKPALL

Kohila gümnaasium (Emma-Lota Piirmets, Fiona Pärnat, Mari-Ly Talas, Gerda Schotter, Heigo Tamberg, Kristen Kangur, Ivan Shatalov), juhendajad Ulvi Mägi, Leo Hansar
1. EKSL 6.-9. kl segavõistkondade võrkpall

Rapla gümnaasium (Minna Õunmaa, Meril Roots, Jael Schelejev, Mari Metsaäär, Camilla Kännola (Rapla G/Pärnu KHK), Catherine Randlaht (Rapla G/Tartu ÜK), Betra Käsper (Rapla G/Balti FMK)), õpetaja Erika Šefer-Müller
1. EKSL 10.-12. kl võrkpall, rahvaliiga, tüdrukud

EESTI NOORTE JA TÄISKASVANUTE KOONDISLASED 2020. AASTAL

JALGPALL

U15
Ruth Hansar, Kohila G, klubi treener Kaido Mägi

U16
Kaspar Krill, Rapla KK, treenerid Erik Listmann, Victor Comes Silva

U17
Martin Vetkal, Kohila G/Rooma, klubi treenerid Kaido Mägi, Taavi Aus

Elise Kreuz, Rapla G, klubi treener Kaido Mägi
Liisi Rump, Kohila G, klubi treener Kaido Mägi

Naiste A-koondis

Keiti Kruusmann, Kohila G, klubi treener Kaido Mägi

KERGEJÕUSTIK

U18
Markus Post, Rapla G, treener Heini Allikvee
Artur Skatškov, Kohila G, treener Erik Horn
Anne-Riin Peep, Kohila G/Tallinn, treener Erik

U20
Kalev Hõlpus, Kehtna KHK, treener Risto Ütsmüts

KORVPALL

U14
Rico Robin Rikk, Rapla VK, treenerid Viljo Sinikas, Jüri Pritšin

U15
Karmo Kilk, Rapla KK, treener Viljo Sinikas
Berit Täpsi, Rapla KK, treener Kaia Milling
Katri Rüüson, Rapla KK, treener Kaia Milling

U16
Berit Täpsi, Rapla KK, treener Kaia Milling

U18
Joonas Riismaa, Rapla TG, treener Kalle Kollin
Johannes Kirsipuu, MG/USA, treener Kalle Kollin

ORIENTEERUMINE

N16
Brigitte Panker, Rapla G, treener Elo Saue

VÕRKPALL

Eesti noortekoondis saalivõrkpallis

2003/2004 poisid
Egert Roodi, Kohila G, treenerid Argo Meresaar, Marko Vantsi, Raul Reiter

2005/2006 poisid
Paul Mihkel Maasalu, Kohila G, treenerid Rando Ringmets, Madis Kesküla
Sten-Markus Taasväli, Kohila G, treenerid Rando Ringmets, Madis Kesküla

Eesti noortekoondis võrkpallis

2002/2003
Ragne Rahuoja, Rapla KK/Audentes, treener Andrei Ojamets

2005/2006
Ranel Rahuoja, Rapla KK, treener Rando Ringmets
Karl-Erik Läänaru, Rapla VK, treener Rando Ringmets

Tänatakse järgmisi koole aktiivse osalemise eest maakonna koolinoorte võistlustel 2019/2020. õppeaastal.

I grupp (koolid 10.-12. klassidega)

RAPLA GÜMNAASIUM
Direktor Sirje Kautsaar, kehalise kasvatuse õpetajad Erika Šefer-Müller, Kustas Põldoja

II grupp (koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga üle 300)

RAPLA VESIROOSI KOOL
Direktor Jaan Reimund, kehalise kasvatuse õpetajad Ingrid Lenk, Monika Ruut, Risto Ütsmüts, Viljo Sinikas

III grupp (koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 300)

KAIU PÕHIKOOL
Direktor Hannes Vald, kehalise kasvatuse õpetajad Agur Asperk, Piibe Pärn, Liisi Redlich

IV grupp (koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 80)

EIDAPERE KOOL
Direktor Riina Tomingas, kehalise kasvatuse õpetajad Luule Sulg, Sandra Tomingas

EKSL ja Raplamaa aasta spordisõbralikum õpetaja 2020
Ingrid Lenk, Rapla VK kehalise kasvatuse õpetaja

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,159JälgijatFollow

Viimased uudised