14.9 C
Rapla
Kolmapäev, 19 juuni 2024
UudisedOtseülekanne: Kes pälvivad tänavused ajakirjandusauhinnad?

Otseülekanne: Kes pälvivad tänavused ajakirjandusauhinnad?

Eesti Meediaettevõtete Liit korraldab tänal veebis ajakirjandusauhindade üleandmise tseremoonia, kus avalikustatakse kõigi preemiate võitjad. Otseülekanne algab kell 15.00

Veebitseremoonial avalikustatakse aasta ajakirjanik 2020, kes saab kingituseks kullatud sule, mille autorid on metallikunstnik Ive-Maria Köögard ja klaasikunstnik Katrin Tukmann.

Ajakirjandustaustaga eraisikud Hans H. Luik, Igor Rõtov, Jüri Ehasalu, Mart Kadastik ja Margus Mets annavad üle elutööpreemia ja noore ajakirjaniku preemia.

Skandinaavia meediakontsern Bonnier ja ajaleht Äripäev annavad Bonnieri preemia võitjatele üle auhinna.

Tseremoonial avalikustatakse 2020. aasta parima arvamuse, olemusloo ja uudise võitjad nii üleriigilises kui ka maakonnalehtede kategoorias. Selguvad ka võitjad multimeedia, parima venekeelse loo ja venekeelse arvamuse kategoorias. Samuti avalikustatakse võitjad kujunduskonkursi kategooriates.

Koos Eesti Pressifotograafide Liidu, Canoni ja Overalliga antakse üle fotoauhinnad: autasu saavad 2020. aasta parima pressifoto autor ning parima uudisfoto, olemusfoto, spordifoto ja portreefoto autor. Eesti Pressifotograafide Liit annab üle ka aasta parima video auhinna.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare