2.2 C
Rapla
Neljapäev, 8 juuni 2023
SportVesiroosi discgolfi park on suletud kuni kuu aega

Vesiroosi discgolfi park on suletud kuni kuu aega

Raplas Vesiroosi terviseraja juures asuv discgolfi park on praeguse seisuga mängijatele suletud ning korvidele on peale tõmmatud mustad kilekotid. Pargi haldaja Raido Galjaev selgitas, et pargi sulgemiseks on kolm põhilist põhjust, millest esimene on see, et lasta maal taheneda. Pärast lume sulamist on ümbrus märg ja porine ning seal kõndimine rikub maapinda. Samal põhjusel oli Vesiroosi discgolfi park suletud ka 2020. aasta kevadel.

Teine põhjus on koroonaviiruse levikust tulenevad piirangud. Galjaev ütles, et kuigi vabas õhus on sportimine lubatud, kippusid mängijad rikkuma 2+2 reeglit ning seda ei saanud kuidagi ära hoida.

Kolmas põhjus seisneb selles, et pargi haldajatel on plaanis läbi viia mõningaid muudatusi ja tõsta osa korve ühest kohast teise. Galjaev ütles, et Vesiroosi discgolfi park on suletud maksimaalselt kuu aega, aga taasavamine sõltub mitmetest asjaoludest nagu pinnase tahenemine ja riiklike piirangute leevenemine. Ta avaldas lootust, et pargi saab mängijatele avada võimalikult kiiresti.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused