Kehtna staadion hakkab ilmet võtma

0
134
Kehtna staadion. Foto: Siim Solman

Kehtnas on korralikust kergejõustikustaadionist unistatud mitu aastat ning nüüd ollakse eesmärgile lähedal. Ehitustööd said seal alguse 24. mail ning nende valmimine on planeeritud augusti teise poolde.

Eelmisel nädalal paigaldati staadionile asfaltbetoonkatendid. Selle töö eelduseks oli omakorda tehnovõrkude-trasside paigalduse ja alusehituse tööde lõpetamine. Kehtna valla ehitusspetsialist Hans-Jürgen Schumann ütles, et staadioni renoveerimine kulgeb plaanipäraselt. Praeguseks on rajatud osaline sadeveekanalisatsioon ja valgustuse ning elektrivarustuse trassid. Schumann selgitas, et piiratud eelarve tõttu rajatakse jooksuringi-staadionit n-ö teenindav valgustus, mitte kogu staadioni valgustus (näiteks valgustusmastid), mis võimaldaks võistlusi korraldada pimedal ajal.

“Kavandatud on ka olemasoleva muruväljaku tasandamine mullakihiga ehk murukasvualusega. Tartaankatendi paigaldamine on planeeritud augustisse, samuti markeerimine. Uuendame ka tribüünid, paigaldades olemasolevale tribüüni terasest konstruktsioonile immutatud puitprussidest platvormid istumiseks ja puidust piirded,” lisas ta.

Tööde eeldatav valmimise aeg on 20. august 2021 ning peatöövõtja on Atemo OÜ.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare