4.4 C
Neljapäev, 25 apr. 2024
SportRain Jakobson ja Marju Meristo tulid Rapla valla meistriteks tennises

Rain Jakobson ja Marju Meristo tulid Rapla valla meistriteks tennises

Möödunud nädalavahetusel selgusid kuuendat korda Rapla valla meistrid tennise üksikmängus. Turniir peeti kahel päeval – reedel, 13., ja laupäeval, 14. augustil. Meeste turniiril krooniti Rapla valla meistriks Rain Jakobson ja naistest tuli võitjaks Marju Meristo.
Meeste turniiril osales kaheksa ning naistel neli mängijat. Võistluste korraldaja Henri Lindal tõdes, et see võimaldas moodustada väga mugava turniirisüsteemi. Meeste poolel moodustati kaks alagruppi ning sellele järgnesid veerandfinaalid. Naiste turniiril mängisid kõik osalejad omavahel läbi. Meeste finaalis läksid vastamisi Rain Jakobson ja Roger Narmont ning Jakobson võttis võidu tulemusega 6:3, 6:4. Kolmanda koha teenis Donatas Narmont. Naiste turniiril järgnesid Marju Meristole Grete Peek teisel ja Mirjam Lindal kolmandal kohal. Meristo võitis kõik oma kohtumised.
Tavapäraselt peetakse Rapla valla meistrivõistlused juuni alguses, kuid seekord peeti need augustis. Henri Lindal tõi välja, et selle otsuse taga olid koroonapiirangud. Kõik mängud peeti Jõe tänava tenniseväljakutel.