21.7 C
Rapla
Teisipäev, 5 juuli 2022
spot_imgspot_img

Politsei- ja päästeteated

Politseiteated

Kehtna vald
6. oktoobril teatati politseile, et kaks nädalat tagasi varastati Kehtna alevikus Viljandi maanteel maja eest jalgratas. Esialgsel hinnangul on tekitatud varaline kahju ligi 300 eurot.

Allikas: Politsei- ja piirivalveamet

Päästeteated

Liiklusõnnetus Jädiveres
9. oktoobril kell 11.47 kiirustasid päästjad Märjamaa valda Jädivere külla, kus oli toimunud liiklusõnnetus. Päästjad likvideerisid õnnetuses osalenud sõidukil süttimisohu. Kiirabi toimetas sõidukijuhi tervisekontrolliks haiglasse.

Mahajäetud puukuur põles maha
10. oktoobril kell 00.46 kiirustasid päästjad Märjamaa valda Rangu külla, kus metsas põles mahajäetud puukuur ning tuld olid võtnud ka kõrval asuvad põõsad. Päästjate saabumise ajaks oli 5×5-meetrine puukuur tules praktiliselt hävinenud. Päästjad likvideerisid tulekahju kell 1.19. Süttimise põhjus teada ei ole.

Toit oli jäetud kõrbema
10. oktoobril kell 8.58 teatati häirekeskusele, et Raplas Mahlamäe tänava kortermajas on kuulda suitsuanduri signaali ning trepikojas on tunda suitsulõhna. Kuna kedagi korteris ei olnud, sisenesid päästjad korterisse akna kaudu ning tuvastasid pliidile kõrbema jäetud toidu. Päästjad eemaldasid panni pliidilt ning ventileerisid ruumid.

Põles rõdu
10. oktoobril kell 10.08 teatati häirekeskusele, et Rapla linnas Uuel tänaval põleb kahekordse maja esimese korruse rõdu. Päästjad likvideerisid põlengu kell 10.26. Tulekahju tekkepõhjus teada ei ole.

Allikas: Lääne päästekeskus

 

spot_img
Eelmine artikkelKartulipannkoogid
Järgmine artikkelEluohtlik vabadus mitte vastutada
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised