8.3 C
Rapla
Teisipäev, 17 mai 2022
spot_img

Saalijalgpallis sai kaks esikohta Kohila gümnaasium

Laine Rokk

Rapla maakonna koolinoorete 6.-9. kl saalijalgpallivõistlus peeti Sadolini spordihoones 14. jaanuaril. Nii tüdrukud kui ka poisid mängisid kahes grupis. Poistest osales 11 kooli 11 võistkonnaga (83 koolinoort). Tüdrukuid osales kuuest koolist 7 võistkonda (50 koolinoort).

Poisid

Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga 300 ja rohkem

  1. Kohila G (Miron Vetkal, Sten Meerbach, Hugo Miljand, Robert Oolma, Kristofer Robin Plamus, Matteus Aus, Sven Visser, Morris Tobi, õp Leo Hansar)
  2. Rapla VK (Janar Loorents, Karl Eerik Läänaru, Steven Viigand, Otto Hans Mölder, Kelvin Kärp, õp Risto Ütsmüts)
  3. Rapla KK (Ron Maasing, Roland Klaas, Sten Tammekänd, Mairo Onno, Melari Vaiknurm, Kaspar Koit, Joonatan Ringmäe, Rainer Arro, õp Jaak Liivandi)

Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 300

  1. Juuru EVK (Kaspar Liiv, Ihan Jalukse, Janar Jaani, Rasmus Jõgi, Janre Jõgi, Kennet Vaarma, Andrus Kapsi, õp Jüri Pritšin)
  2. Kehtna PK (Jaarek Pikker, Rando Glük, Mattias Kald, Robin Koort, Kaur Reino, Kevin Kozlov, Andreas Simmul, Mait Savelli, Karl-Martin Raidsalu, Nikita Mežov, õp Alari Liiv)
  3. Valtu PK (Ruuben Põldmaa, Martin Arro, Taaniel Palmisto, Henriko Vaarpuu, Markus Anniko, Martin Feklistov, Marko Rutšs, Jako Rutšs, õp Andres Saks)


Tüdrukud

Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga 300 ja rohkem

  1. Kohila G I vk (Heliisa Aasa, Ruth Hansar, Lene Künnapu, Emma Pütsep, Iris Merili Künnapu, Lota Bachfeldt, Maarja Vahi, õp Leo Hansar)
  2. Rapla VK (Renate Väli, Sara Loviisa Pajuste, Henriethe Olonen, Janete Tiits, Kristina Kaljuraag, Edith Treimann, õp Ingrid Lenk)
  3. Kohila G II vk (Lisell Viimsalu, Krislin Kressa, Eliset Reinumäe, Geidi Luuk, Elisabeth Voojärv, Mia Abel, Helena Kuik, Liisa Reinumäe, õp Leo Hansar)

Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 300

  1. Kaiu PK (Grettel Kaljuste, Lisete Berednikov, Keidi Hunt, Laura Kallaste, Anette Viiron, Karoliina Emilie Rosenberg, Irene Saar, Ingrid Saar, õp Agur Asperk)
  2. Kehtna PK (Maribel Uutmann, Kritili Järvala, Getter Karik, Lisanne Tammaru, Caroly Sõber, Kertu Orav, õp Alari Liiv)
  3. Kabala LA-PK (Gertu-Liis Raudsepp, Lisette Toomla, Eliis Maltsar, Stella-Maria Seervald, Angeelika Rehemaa, Kaila Erika Viira, esindaja Marco Saluste)
spot_img
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised