Reede, 19 apr. 2024
SportKohilas tehti algust discgolfi nädalamängude sarjaga

Kohilas tehti algust discgolfi nädalamängude sarjaga

Kris Oliver Maiberg

Teisipäeval, 26. aprillil sai Kohilas alguse discgolfi nädalamängude sari „Prodigy kettateisipäevakud Raplamaal“. Tegemist on kogu suve vältava võistlussarjaga, mille võistlused on igal teisipäeval algusega kell 19.
Etapid toimuvad kuuel maakonna discgolfirajal: Kohila, Pirgu, Kaiu, Valtu, Järta ja Järvakandi. Võistluste läbiviimise ja hea korralduse eest vastutab Hungry Birds discgolfiklubi, mille vedur on võistluste peakorraldaja Alar Lepikult.
Esimesel etapil Kohilas osales 87 mängijat kolmes divisjonis. Tugevamas grupis tuli võitjaks Sander Tamberg rajarekordi kordamist märkiva tulemusega -10, teine oli Raimondo Laikre (-6) ning kolmas Sven Pajus (-3). Nõrgema grupi võitjaks osutus Rasmus Kisel tulemusega +3, teiseks tuli sama tulemusega Rainer Kala ning kolmandat kohta jäid jagama Romet Rättel ja Kevin Liivamägi (+4). Naiste klassis tuli võitjaks Kaidi Allsalu (+1), teiseks Silja Goroško (+7) ning kolmandaks Birgit Hallkivi (+9).