11.1 C
Rapla
Neljapäev, 19 mai 2022

Kehtna raamatukogus näeb mängimiseks liiga hinnalisi discgolfi kettaid

Silvi Lukjanov, Kehtna valla raamatukogude direktor

Kettagolfi huvilised Maikl Tammik ja Andrus Lukjanov tõid Kehtna piirkonna taldrikugolfi huvilistele Kehtna raamatukogu vitriini vaatamiseks üle 30 mänguketta. Need on sellised kettad, millega nad nende hinnalisuse tõttu mängida ei raatsi.
„Need näitusele seatud kettad on tõesti loopimiseks liiga väärtuslikud, samas silmale ju ilusad ja nendega mängides lendavad nad ka kindlasti väga hästi,“ selgitas Läänemaalt pärit Maikl Tammik. Noormehe kogus on üle 300 discgolfi ketta, mida ta ostab ja müüb interneti vahendusel üle kogu maailma. Kettagolfi mängimas käib ta neist paarikümnega. Tammik kogub kettaid neljandat aastat.
Harrastussportlane Andrus Lukjanov tegutseb discgolfi ketaste kogumise maailmas teist aastat. „Minu kogus on mängukettaid veel isegi rohkem kui kettaid kollektsioonis,“ märkis ta.
Küsimusele, kas näitusele toodud kettaid saab ka osta, vastasid nad kui ühest suust, et hea raha eest on kõik võimalik. Kel kindel soov ja tahe, tasub võtta noormeestega ühendust Facebooki kaudu.
Mängimiseks liiga väärtuslike discgolfi ketaste näitust saab vaadata Kehtna raamatukogu lahtiolekuaegadel esmaspäevast reedeni.

spot_img
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised