23.3 C
Rapla
Pühapäev, 3 juuli 2022
spot_imgspot_img

Politseiteated

Märjamaa vald
11. mail teatati, et Märjamaa alevis proovis 29-aastane mees varastada kauplusest erinevaid asju ligi 187 euro väärtuses. Vargus jäi lõpule viimata, sest poe turvatöötajad pidasid ta kinni.

Rapla vald
16. mail teatati, et Rapla vallas ähvardas 42-aastane mees 47-aastast meest.

Politsei- ja piirivalveamet

Päästeteated

Lõke läks käest
10. mail kella 11.02 ajal läks käest ära lõke Kehtna vallas Põllu külas. Enne vabatahtlike päästjate saabumist suutsid lõkkemeistrid ise olukorra kontrolli alla saada ja Lokuta vabatahtlikud kastsid põlenud pinnase veega üle, et vältida edasist süttimist.

Eakas inimene kukkus kodus
14. mail kella 19.43 ajal oli oma kodus Raplas Pargi tänaval kukkunud eakas naine. Kuna uks oli lukus ning abi jõudmine temani takistatud, tuli päästjatel uks avada. Patsient anti üle kiirabimeedikutele.

Päästjad käivad sageli väljakutsetel, kus vanemad üksi elavad inimesed on kodus kukkudes viga saanud ning ei suuda enam ise püsti saada ega liikuda. Halvemal juhul ootab kannatanu abi tunde, enne kui keegi naabritest või möödujatest appihüüdeid kuuleb või mõni lähedane hädasolijast teada saab. Eakate ja liikumisraskustega inimeste kodud on kasulik tõsiste tagajärgedega kukkumiste ennetamiseks kohandada. Selleks saab abi ja nõu küsida linna sotsiaalabiosakonna töötajatelt.

Tanklas põles prügikonteiner
15. mail kell 14.52 kutsuti päästjad Märjamaa valda Jädivere külla, kus tanklas põles prügikonteiner. Tankla töötajad suutsid päästjate saabumise ajaks suuremad leegid summutada ja päästjatel jäi üle töö lõpuni viia. Esialgsel hinnangul sai tulekahju alguse prügikonteinerisse visatud suitsukonist.

Lääne päästekeskus

spot_img
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised