spot_img
-0.1 C
Rapla
Teisipäev, 29 nov. 2022
spot_imgspot_img
SportTV 10 olümpiastardi neljanda etapi tulemused

TV 10 olümpiastardi neljanda etapi tulemused

Laine Rokk

Koolinoorte TV 10 OS 51. hooaja 4. etapp peeti 17. mail Kohilas. See sari toimub kahele vanuseklassile, kokku on neli etappi ja mitmevõistlus. Neljandal etapil osales seitse kooli 54 koolinoorega, noorematel tüdrukutel oli kavas kaks ala ja ülejäänutel kolm ala.

Võistkondlikku arvestusse lähevad iga etapi iga ala parema võistleja punktid.

 

Vanem grupp (2008-2009)               Pall                 Ketas              600 m

Janete Tiits, Rapla VK                        I   43.85

Adele Šeiko, Kohila G                        II  32.85                                  II  2.05,7

Karolin Valdas, Järvakandi K             III 30.25          II  18.56

Grete Einmann, Kohila G                                           I    21.47

Anni Kangrumägi, Rapla KK                                     III 17.36

Lisann Terras, Rapla VK                                                                    I   2.01,9

Kärt Kõiv, Rapla KK                                                                          III 2.14,2

1000 m

Janno Toots, Märjamaa G                   I    58.68

Tauri Tristan Taal, Rapla KK             II   50.56                                 II  4.06,3

Karl Mattias Pedai, Rapla KK            III 49.63          II  21.32

Rasmus Koit, Rapla KK                                             I    28.37

Riko Väljaots, Järvakandi K                                       III 19.76

Marko Vain, Rapla KK                                                                       I   3.40,6

Karro Võigemast, Märjamaa G                                                          III 4.14,2

 

Noorem grupp (2010 ja hiljem sündinud)                                      600 m 

Adele-Marie Uustallo, Kabala            I   28.33

Elis Kauponen , Kohila G                   II  27.30                                  II  2.10,3

Kirke Ehandi, Kohila G                      III 26.84

Merlin Toirk, Kohila G                                                                       I   2.06,7

Keiti Soeson, Rapla KK                                                                     III 2.14,1

1000 m

Tom Laurimaa , Rapla VK                  I   41.25

Stegor Bogdanov, Rapla VK              II  37.75

Samuel Nuija, Järvakandi K               III 36.90          II  18.36

Andre Sildnik, Järvakandi K                                      I   18.50

Laur Lutsep, Rapla KK                                               III 18.00

Villem Suuroja, Kohila G                                                                   I   3.54,8

Karlos Ohtra, Rapla KK                                                                     II  4.01,6

Simon Timmo, Rapla KK                                                                   III 4.06,9

 

Võistkondlik punktiarvestus nelja etapi järel

1.-9. kl üle 300 õpilasega koolid – Rapla Kesklinna kool 15 911 p

1.-9. kl alla 300 õpilasega koolid – Järvakandi K 11 081 p

1.-9. kl alla 80 õpilasega koolid – Kabala LA-PK 2091 p

 

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused