4.4 C
Rapla
Neljapäev, 8 juuni 2023
KultuurKehtna kutsehariduskeskus ulatab raamatukogule abikäe

Kehtna kutsehariduskeskus ulatab raamatukogule abikäe

Silvi Lukjanov, Kehtna raamatukogu direktor

Kehtna raamatukogus vabatahtlikuna IT-alast abi pakkuv Kehtna kutsehariduskeskuse infotehnoloogia eriala teise kursuse tudeng Erko Sepp märkas, et raamatukogudes on lugejate kasutuses arvutid, mis on üsna ajale jalgu jäänud. Kui kutsehariduskeskus asus arvuteid välja vahetama, tegi ta ettepaneku anda vanad heategevuse korras raamatukogule.
Raamatukogule tuli kooli ettepanek meeldiva üllatusena, sest päris uute arvutite ostmiseks napib raha, kuid kiiremaid arvuteid on lugejatele tõesti vaja. Suur tänu Erkole märkamast ja pakkumast abi kohas, kus seda on tõesti hädasti vaja. Kiiremaid arvuteid on mugavam kasutada nii täiskasvanud lugejatel tööasjade ajamisel kui ka noorematel mängulisematel infootsingutel. Tänu koostööle Kehtna kutsehariduskeskusega saab välja vahetatud kuni kümme Kehtna valla raamatukogude lugeja kasutuses olevat arvutit.
Arvutite üleandmisel Kehtna kutsehariduskeskuses märkis Kehtna vallavanem Tanel Viks, et teadlik abi on alati kõige parem abi ja siin see praegu just nii ongi. „Milline rõõm, et ühes kogukonnas tegutsevad asutused saavad üksteisele kasulikult koostööd teha,“ lisas.
Kehtna kutsehariduskeskuse info- ja kommunikatsioonitehnoloogia koolitaja Triin Muulmann teab, kui oluline on internetiavarustes surfates arvuti võimsus, ja rõõmustas, et kool saab selles osas lugejatele kiirust juurde pakkuda.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused