spot_img
-5.1 C
Rapla
Teisipäev, 6 dets. 2022
spot_imgspot_img
SportKoolisport: Koolinoorte jalgpall

Koolisport: Koolinoorte jalgpall

Koolinoorte 7.-9. klassi tüdrukute ja poiste jalgpallivõistlus toimus 21. septembril Rapla jalgpallihallis. Osalesid kümne kooli 14 võistkonda kokku 126 koolinoorega.

Poisid
Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga 300 ja rohkem
1. Rapla KK (Roland Klaas, Alo Ambur, Erik Paas, Kuldar Sunni, Maik Aus, Rendo Roots, Ron Maasing, Sten Tammekänd, Robin Sadrak, õp Jaak Liivandi)
2. Kohila G (Sten Meerbach, Sven Visser, Ekke Pütsep, Björn Gregor Ool, Trevor Lõhmus, Remi Rilos Madisson, Oscar Kukkur, Olari Kruus, Mihkel Olo, Mikk Kaspar Ojala, tr Ando Meerbach)
3. Märjamaa G (Mattias Artel, Alfred Umbleja, Brandon Roslender, Ander Kivisaar, Sebastian Schu, Marten Jässi, Georg Lauri, Albert Kus, Ravel Evestus, õp Piret Karus-Kivistik)
Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 300
1. Kohila MK (Henri Seier, Armin Christian Soodla, Uku Rudolf Veski, Kristofer Tigasson, Alexander Mõttus, Mervin Mägi, Leo Kask, Tanel Ööpik, õp Madis Suurmäe)
2. Hagudi PK (Ronnie Uuk, Kevin Meriküla, Ranno Roodi, Rasmus Nahkur, Harald Aas, Rasmus Roosmäe, Marten Vonk, Rasmus Võsu, Rasmus Hallop, Kennet Meriküla, õp Martin Rosenvald)
3. Kehtna PK (Kaur Reino, Mauri Villig, Kevin Kozlov, Rando Glük, Robin Koort, Mattias Kald, Kaspar Karik, Jaan Kukk, Gunnar Tünder, õp Alari Liiv)

Tüdrukud
1. Kohila G (Lota Bachfeld, Iiris Merili Künnapuu, Maarja Vahi, Lisell Viimsalu, Lene Terese Künnapu, Eliset Reinumäe, Liisa Reinumäe, Elisabeth Voojärv, Helena Kuik, Geidi Luuk, esindaja õp Leo Hansar)
2. Rapla KK (Lisandra Vetesina, Keit Liis Kõiv, Bia Aller, Mia Liis Lindal, Liseth Vain, Liis Liibak, Lorelii Estaal, Keiti Toht, Rebeka Edur, esindaja õp Jaak Liivandi)
3. Rapla VK (Renate Väli, Eliis Nurmsoo, Loviise Mölder, Elis Aarma, Kristiine-Marii Tuuga, Katriin Kivi, Benita Jürisson, Heleri Pajuväli, Janette Tiits, Sille Sillamaa, esindaja õp Ingrid Lenk)

10.-12. klasside jalgpallivõistlus toimus 22. septembril Rapla jalgpallihallis. Osales kolmest koolist neli võistkonda kokku 37 koolinoorega.

Noormehed
1. Rapla G I vk (Oliver Kuusmaa, Janar Loorents, Renar Asi, Karmo Kilk, Rasmus Estaal, Kaspar Krill, Fridebert Võrk, Rasmus Jakk, Patrick Tserr, Kristofer Alex Jeanty, õp Kustas Põldoja)
2. Rapla G II vk (Oliver Hollo, Arto Kivisild, Madis Kõrtsini, Allan Zubov, Märten Laurimaa, Romet Rättel, Marcus Sadõhov, Riko Tasane, Rico Ojasalu, õp Kustas Põldoja)
3. Märjamaa G (Ragnar-Tristan Palmiste, Andreas Post, Rain Kuusemäe, Markkus Maimets, Jako Puusepp, Marten Kägo, Deco Erm, Jan-Mihkel Mau, Romet Nurming, õp Indrek Drell)

 

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused