26.6 C
Rapla
Teisipäev, 16 juuli 2024
SportPühapäevane mäng Viimsis oli paras närvidemäng

Pühapäevane mäng Viimsis oli paras närvidemäng

Pühapäevases põnevuslahingus õnnestus Avis Utilitas Raplal taas võiduarve avada ja teenida tulemusega 77:72 magus võit Viimsi/Sportlandi üle.

Nagu käesoleval hooajal harjumuspäraseks saanud, möödus ka pühapäevane Viimsi Forus spordikeskuses peetud kohtumine äärmiselt tasavägiselt. Esimene veerandaeg moodustus minispurtidest, mis vahelduva eduga ühe ja siis jälle teise meeskonna juhtima viisid. Madalaskooriline veerand lõppes siiski 12:18 võõrustajate kasuks.

Teist veerandaega suutis Avis Utilitas Rapla alustada tänu Kendall Stephensi tabavale kolmesele võitluslikult ja vahe püsis minimaalne. Paraku kimbutasid meeskonda jätkuvalt pallikaotused, mille tulemusel said vastased kiiresti vasturünnakusse joosta. Õnneks püsis Rapla siiski Viimsi/Sportlandi kannul ning poolaja lõpuks oli seis 39:38 külalismeeskonna kasuks.

Kolmanda veerandaja alguses punkt punktis mäng jätkus ja meeskonnad liikusid üsna sarnases rütmis edasi. Ka eduseis vaheldus pidevalt, sest korraks juba juhtima saanud Rapla oli veerandaja teisel poolel hädas resultatiivsete lahenduste leidmisega. Nii mindigi otsustavale veerandile vastu viiepunktilises kaotusseisus.

Neljandal veerandajal paisus vahe korra juba 10 punkti peale, sest võõrustajad said paremini minema, kuid Avis Utilitas Rapla pressis siiski Tyler Cheese’i kolmeste abil mängu tagasi. Meeskond näitas mängujuht Laane eestvedamisel üles tõelist võidujanu ning nutikalt lahendatud momendid viisid Rapla võiduni. 34 sekundit enne lõpukella terendas ees küll lisaaeg, sest tabloolt vaatas vastu viik numbritega 70:70, kuid Cheese’i järjekordne kolmepunktivise ja lõpusekundite vabavisked aitasid võidu siiski varem ära vormistada.

Rapla Avis Utilitasel õnnestus seega pärast kahte kaotust taas tagasi võidulainele saada ja teenida tulemusega 77:72 hooaja neljas võit. Suurimaks punktitoojaks oli Tyler Cheese, kes teenis 21 punkti. Nii Rait-Riivo Laane, Obrad Tomic kui ka Kendall Stephens tõid kõik 13 silma.

Indrek Sunelik pärast võitu Viimsi/Sportlandi üle: “Meil on kujunenud sellel hooajal nii, et peame täiega lõpuni mängima, täna leidsime endas n-ö lõpukäigu ja tulemus on selline, nagu soovisime.” Tyler Cheese mängust: “Poolajal viitas peatreener meie pallikaotustele, ta ootas, et pall liiguks meeskondlikumalt ja peaksime mänguplaanist kinni. Kui suunasime fookuse sellele, saime ka mängu enda kontrolli alla.”

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare