spot_img
-4 C
Rapla
Teisipäev, 6 dets. 2022
spot_imgspot_img
SportKoolisport. Rahvastepallivõistlusel osalesid 12 kooli võistkonnad

Koolisport. Rahvastepallivõistlusel osalesid 12 kooli võistkonnad

Laine Rokk

Koolinoorte 4.-5. klasside rahvastepallivõistlus toimus 16. novembril Sadolini spordihoones.
Osales 12 kooli 19 võistkonda kokku 145 koolinoorega.
I grupp: Suured koolid (edasipääs vab. võistlusele)
Tüdrukud
1. Rapla VK (Kirke Liise Kase, Kertu Tooming, Kertu Lõhmus, Lisette Valgma, Rosanna Aru, Mariette Johanna Jakk, Õnneliis Lumiste, Getri Roosla, õp Ingrid Lenk)
2. Rapla KK (Viktoria Gabriel, Adele Müür, Roosi Tüvist, Grete Maria Virvelaid, Loviise Triik, Berta Aller, Rahel Rahuoja, Eva Marie Lindal, õp Tiiu Kosk)
3. Kohila G (Eliise-Miia Mõlder, Sädeli Luik, Maili Kivik, Fiona Toater, Anni Sillaste, Merlin Toirk, Kätrin Vaarmets, õp Kaur Heinaru)
Poisid
1. Kohila G (Andreas Aring, Brait Kaare, Kaspar Kapsi, Romet Oidermaa, Herman Oja, Kaspar Kukkur, Ott Lukkonen, Mart Heinrich Remmel, õp Kaur Heinaru)
2. Rapla VK (Hugo Untera, Jakob Võsa, Kaspar Kivisalu, Marten Mõtsnik, Caspar Lepikult, Gregor Illipe, Kristen Soosalu, Sepo Nauri, õp Risto Ütsmüts)
3. Kohila MK (Kevin Kabel, Hannes Kalde, Uku Arno Kolk, Oliver Tigasson, Klenn Õismaa, Robin Kaas, Märten Jakobson, Meel Endel Maiste, õp Madis Suurmäe)

II grupp: Koolid üle 80 õpilasega, võistkonnas 3T+3P+2 varu
1. Juuru EVK I vk (Kristelle Veedla, Meribel Verk, Lenna Kiviste, Gregor Lukas, Sander Sarri, Jako Kallaste, õp Jüri Pritšin)
2. Juuru EVK II vk (Mirtel Talvoja, Gendra-Marie Rahnel, Liisbeth Riismann, Ellaliis Jõgi, Kevin Kivikangur, Mihkel Kallasmaa, Karl-Eric Mägi, Markus Pallav, õp Martin Rosenvald)
3. Valtu PK (Hanna Ansen, Meribel Laande, Lilli Lauretta Lepikult, Kärolin Aun, Oliver Põldmaa, Alan Kuusing, Erich Metsallik, Ron Kensap, õp Andres Saks)

III grupp: Koolid 80 ja vähem õpilasega + algkoolid, võistkonnas 3T+3P+2 varu
1. Kabala LA-PK (Grete-Liis Voigt, Loore-Cäthe Oberschneider, Marybel Pajo, Rasmus Saariste, Rasmus Rahkemaa, Johannes Arro, Carl-Norman Roško, õp Ene Kangrumägi)
2. Valgu PK (Ariel Eliise Aasamägi, Kuma Järvik, Linete Leemet, Romet Ütt, Johannes Jüriado, Remet Jürgenson, Robin-Chris Lill, õp Bruno Born)

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused