spot_img
-3.4 C
Rapla
Reede, 3 veebr. 2023
spot_imgspot_img
spot_img
SportKoolisport: võrkpall, rahvastepall ja TV 10 olümpiastarti

Koolisport: võrkpall, rahvastepall ja TV 10 olümpiastarti

Kooliliiga võrkpallivõistlus Kohilas

Koolinoorte Kooliliiga võrkpallivõistlus toimus Kohilas 30. novembril. Osales neljast koolist 12 võistkonda kokku 88 koolinoorega. Võistlus toimus kahes arvestuses, RL ja ML võistkondadele. Meistriliiga võistkondadele edasipääs EKSL vabariigi poolfinaali.
Peakohtunik Ingrid Kanguri ja Kohila G noorte kohtunikega sujusid mängud hästi.

Tüdrukud (6.-9. klass)
Meistriliiga
1. Rapla VK (Lisandra Aru, Kaisa-Ly Lee, Ella-Nora Buschmann, Kerstin Rahe, Kristin Rahe, Kertu Tooming, Rosanna Aru, Rebeka Rokk, esindaja Ingrid Lenk)
2. Kohila G I vk (Triinu-Lotta Rahu, Mia Kõrve, Laura-Liisa Liiva, Marta Heinaru, Meribel Piilberg, Nicole Närep, Marin Noor, Annabel Kokka, esindaja Andra Aavik)
3. Kohila G II vk (Grete Einmann, Liisa Tappo, Lisete Halmann, Marii-Heleen Nummu, Johanna Maria Merisalu, Marta Leps, Lore Kesküla, Triinu Piirsalu, tr Ingrid Kangur)
Rahvaliiga
1. Kaiu PK (Ingrid Saar, Irene Saar, Johanna Sarjas, Karolin Metssalu, Isabel Muna, Maribella Aunap, Elenora Koppel, tr Agur Asperk)
2. Kohila G I vk (Elisabeth Kummer, Lisell Viimsalu, Kerttu Mäesalu, Gloria Vaap, Eliset Reinumäe, Elisabeth Voojärv, Jeanethe Todi, õp Ulvi Mägi ja Tuulike Pajumets)
3. Kohila G II vk (Romily Ujuk, Mia-Lisandra Meriloo, Janne Abel, Kertu Suurmäe, Birgithe Todi, Regina Salumägi, Anhelina Vodko, õp Ulvi Mägi ja Tuulike Pajumets)

Poisid (6.-9. klass)
Meistriliiga
1. Kohila G (Martin Pillam, Markus Markna, Joosep Bammer, Jaan Eerik Maasalu, Marius Männik, Miko Elenurm, Ando Suviste, tr Madis Kesküla)
Rahvaliiga
1. Kohila G (Stenar Allert, Siim Saaler, Meiro Heinsar, Oscar Kukkur, Hendrik Aava, Jakob Vahi, Sten-Markus Reinmets, tr Madis Kesküla)
2. Kohila MK (Holger Lepik, Daniel Nõlvak, Mervin Mägi, Leo Kask, Tanel Ööpik, Lore Torjus, õp Madis Suurmäe)
3. Kaiu PK (Jarek Kärp, Gregor Väljaots, Indrek Orav, Germo Maasel, Matias Fred Tutt, Keito Väljaots, Taavi Talvoja, Koit Jõgisoo, tr Agur Asperk)

***

Rahvastepallis selgusid vabariiklikku finaali pääsejad

Maakonna 1.-3. klassi rahvastepallivõistlus toimus 1. detsembril Sadolini spordihoones, osales 12 koolist 16 võistkonda kokku 130 koolinoorega.

I grupp: suured koolid (edasipääs üleriigilisele võistlusele)
Tüdrukud
1. Kohila G (Mia Miggur, Lisanna Näär, Vanessa Tšokina, Jette Jakobson, Nele Elenurm, Kätriin Kööp, Hannaloore Aedma, Kätlin Visnap, õp Ulvi Mägi)
2. Rapla VK (Emilie Mariette Ratsov, Sigrid Sunni, Loviise Heinsalu, Melian Luhtoja, Brita Untera, Grete Lill, Loore Roosalu, Anni Suvi, õp Monika Ruut)
3. Märjamaa G (Heili Klimov, Kerli Kaljusaar, Grete-Liis Spanovski, Sara Hanson, Grete Raud, Anne Cristiin Zeemann, Emili Gilden, Kirke Hermas, õp Reet Elmik)
Poisid
1. Rapla VK (Joonas Hamza, Mairold Maidla, Kristofer Nõulik, Ravel Reingold, Artur Kangur, Villi Land, Tristan Tanel Küttis, Oskar Šemet, õp Ingrid Lenk)
2. Kohila G (Rawen Art Troost, Carl Parkkanen, Sebastian Järsk, Mattias Krusimäe, Johannes Saarela, Dirk-Edrik Tori, Rasmus Lobjakas, Mattias Luhalaid, õp Kaur Heinaru)
3. Rapla KK (Bruno Bachman, Karl Gustav Mettas, Karl Mathias Mettas, Lukas Teets, Ranno Järvalt, Paul Ööpik, Maikel Milling, Karl Henri Vääri, õp Allar-Raul Antson)
Vabariigi finaalvõistlus toimub reedel, 9. detsembril Türil, edasipääsu tagasid tüdrukutest Kohila G ja Rapla VK, poistest Rapla VK ja Kohila G võistkonnad.
II grupp: koolid üle 80 õpilasega (võistkonnas 3T+3P+2 varu)
1. Kaiu PK (Iko Muna, Oskar Robam, Maina Mary Mathias, Karoli Hunt, Annabel Aasa, Anett Mõtt, Laura-Liisa Küttim, Mattias Mõtt, õp Piibe Pärn)
2. Valtu PK (Kristella Anniko, Kristof Kasepõld, Freddy Kivi, Liseth-May Kütt, Karina Läll, Nele Meinberg, Mick Mõttus, Ain Markus Välja, õp Reet Teets)
3. Järvakandi K (Andero Vainu, Mia Saarniit, Saskia Dragunov, Kristiin Pärnoja, Simo Lillemägi, Henry Evert, Henri Piirmets, õp Margus Sepp)
III grupp: koolid 80 ja vähem õpilastega + algkoolid (võistkonnas 3T+3P+2v varu)
1. Vana-Vigala PK (Markus Mürgimäe, Kevin Vitsberg, Eerik Nurmeots, Mia Marleen Kokk, Laura Mürgimäe, Kete-Ly Ülenurm, Johanna Nisumaa, õp Nele Nisumaa)
2. Alu K (William Verner, Johann Kikkas, Artur Neeme, Oskar Kivisalu, Hanna-Liisa Babtsenko, Gritt Roosla, Marie-Eleen Nurmsalu, õp Virve Pärn)

***

TV 10 olümpiastardi I etapi tulemused

Koolinoorte TV 10 OS 52. hooaja I etapp toimus 30. novembril Kohilas. Maakonna võistlusel osales 11 koolist 87 koolinoort.
TV 10 OS sari toimub kahele vanuseklassile, kokku on neli etappi ja mitmevõistlus. Esimesel etapil oli igale vanuseklassile kavas kaks ala. Võistkondlikku arvestusse lähevad igalt etapilt iga ala parema võistleja punktid.

Vanem grupp (2009-2010)
Lisanne Valdmets, Rapla KK, 60 m I – 8,98
Laurete Härmask, Rapla KK, 60 m II – 9,21
Katriin Subbi, Rapla KK, 60 m III – 9,26
Anni Kangrumägi, Rapla KK, kuul I – 8.88
Adele-Marie Uustallo, Kabala LA-PK, kuul II – 8.82
Renate Väli, Rapla VK, kuul III – 8.81
Mathias Marcus Libert, Rapla VK, 60 m I – 8,39
Karel Müür, Rapla KK, 60 m II – 8,49
Mattias Mihkels, Rapla VK, 60 m III – 8,56
Samuel Nuija, Järvakandi K, teivas I – 1.80
Andre Sildnik, Järvakandi K, teivas II – 1.60
Martin Holm, Kabala LA-PK, teivas III – 1.20

Noorem grupp (2011 ja hiljem sündinud)
Emili Ušakova, Rapla KK, 60 m I – 9,03
Merlin Toirk, Kohila G, 60 m II – 9,16
Sädeli Luik, Kohila G, 60 m III – 9,31; kõrgus II – 1.25
Karoline Kivilo, Järvakandi K, kõrgus I – 1.30
Birke Leichner, Rapla KK, kõrgus III-IV – 1.20
Lilli Lauretta Lepikult, Valtu PK, kõrgus III-IV – 1.20
Hugo Untera, Rapla VK, 60 m I – 9,44
Hardi Heliste, Rapla KK, 60 m II – 9,52; kõrgus III-V – 1.15
Markus Kasepõld, Valtu PK, 60 m III – 9,53; kõrgus III-V – 1.15
Ron Kensap, Valtu PK, kõrgus III-V – 1.15
Riho Miller, Märjamaa G, kõrgus I – 1.30
Kevin Kivikangur, Juuru EVK, kõrgus II – 1.30

Võistkondlik punktiarvestus: I etapp
Üle 300 õpilasega koolid: Rapla Kesklinna kool, 4455 p
Alla 300 õpilasega koolid: Juuru E. Vilde kool, 3146 p
Alla 80 õpilasega koolid: Kabala LA-PK, 2933 p

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused