spot_img
-3.4 C
Rapla
Reede, 3 veebr. 2023
spot_imgspot_img
spot_img
SportSaalijalgpallivõistlused 7.-9. klassi õpilastele

Saalijalgpallivõistlused 7.-9. klassi õpilastele

Laine Rokk

Rapla maakonna koolinoorte 7.-9. klasside saalijalgpallivõistlused peeti Sadolini spordihoones 20. jaanuaril. Poiste võistkondi osales 11 koolist 11, kokku 76 koolinoorega. Tüdrukute võistkondi oli 7 seitmest koolist, kokku 47 koolinoorega.

Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga 300 ja rohkem
Tüdrukud
1. Kohila G (Lene Terese Künnapu, Eliset Reinumäe, Liisa Reinumäe, Elisabeth Voojärv, Helena Kuik, Geidi Luuk, Lisandra Roos, esindaja õp Leo Hansar)
2. Rapla KK (Lisandra Vetesina, Keit Liis Kõiv, Mia Liis Lindal, Liseth Vain, Liis Liibak, Lorelii Estaal, esindaja õp Jaak Liivandi)
3. Rapla VK (Loviise Mölder, Elis Aarma, Kristiine-Marii Tuuga, Benita Jürisson, Janete Tiits, Helin Marii Seera, Liisbeth Fuchs, esindaja õp Ingrid Lenk)
Poisid
1. Kohila G (Sten Meerbach, Sven Visser, Ekke Pütsep, Björn Gregor Ool, Remi Rilos Madisson, Oscar Kukkur, Miron Vetkal, tr Ando Meerbach)
2. Rapla KK (Roland Klaas, Alo Ambur, Erik Paas, Kuldar Sunni, Ron Maasing, Sten Tammekänd, Robin Sadrak, õp Jaak Liivandi)
3. Kohila MK (Henri Seier, Armin-Christian Soodla, Uku Rudolf Veski, Kristofer Tigasson, Alexander Mõttus, Mervin Mägi, Leo Kask, õp Madis Suurmäe)

Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 300
Tüdrukud
1. Valtu PK (Meribel Laande, Kadi Suup, Maribel Laidmets, Lisete Velks, Rosemary Rückenberg, Päikeriin Valinu, esindaja õp Reet Teets)
2. Kaiu K (Isabel Muna, Karolin Metssalu, Maribella Aunap, Miia Orav, Mirjam Liivand, Ingrid Saar, Irene Saar, Karoliina Emilie Rosenberg, õp Piibe Pärn)
3. Kehtna PK (Amiina Ode, Getter Karik, Lisanne Tammaru, Kritili Järvala, Caroly Sõber, Maribel Uutmann, Sandra Uutmann, õp Alari Liiv)
Poisid
1. Hagudi PK (Ronnie Uuk, Kevin Meriküla, Ranno Roodi, Harald Aas, Rasmus Roosmäe, Marten Vonk, Rasmus Võsu, Kennet Meriküla, õp Martin Rosenvald)
2. Valtu PK (Ruuben Põldmaa, Martin Arro, Taaniel Palmisto, Henriko Vaarpuu, Markus Anniko, Rasmus Anniko, õp Andres Saks)
3. Kehtna PK (Mauri Villig, Kevin Kozlov, Robin Koort, Mattias Kald, Jaan Kukk, Ronan Kraus,õp Alari Liiv)

 

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused