9.9 C
Neljapäev, 28 märts 2024
SportFenster Rapla Selveri suurjooksu põhidistantsi võitis Tiidrek Nurme

Fenster Rapla Selveri suurjooksu põhidistantsi võitis Tiidrek Nurme

Fenster Rapla Selveri suurjooksu põhidistantsi 10 kilomeetrit võitis tänavu veenvalt Eesti esinumber Tiidrek Nurme. Tema aeg finišijoonel oli 29 minutit ja 18 sekundit, mis on 10 kilomeetri maanteejooksu kohta väga kiire aeg, kuid tema enda nimel oleva Eesti rekordini see ei küündinud.

Enne starti ütles Nurme, et läheb rekordit püüdma, kuid lõpuks jäi sellest 14 sekundit puudu. Rapla raja kohta ütles ta, et tegemist on hea ja kiire rajaga, kuid rekordipüstitusele tõmbas kriipsu peale tagasirgel puhunud vastutuul. Nurme järel ületas lõpujoone teisena Gachoka Kagimbi Solomon, kes aitas Nurmel tempot teha. Tema aeg finišijoone ületamisel oli 29.27. Kolmandana lõpetas Karel Hussar, kelle aeg oli 31.35.