-15.6 C
Rapla
Kolmapäev, 6 dets. 2023
SportAvis Utilitas Rapla pani oma paremuse Viimsi vastu maksma

Avis Utilitas Rapla pani oma paremuse Viimsi vastu maksma

Rapla korvpallikool

Viimsi kodusaalis peetud mäng algas Avis Utilitas Rapla jaoks igati eeskujulikult ning meeskonda saatis edu nii rünnakul korvi alla mängitud lahendustes kui ka kaitses vastaste pidurdamisel. Tänu heale visketabavusele ja selgete juhtohjade haaramisele kuuluski avaveerand tulemusega 26:13 Raplale ning lõpptulemus 88:67 samuti.
Teine veerand aga nii ladusalt ei tahtnud enam minna. Viimsi noored tulid pärast pisikest mõttepausi aktiivsemalt peale ja asusid usinalt kaotusseisu vähendama. Avis Utilitas Rapla tekitas neile selleks hea momendi, sest mängumeeste endi visked ei tahtnud sel mänguperioodil kuidagi minna. Ka isiklike vigadega oli omajagu patustamisi, mistõttu tuli meeskonnal vahetuste virvarris hakkama saada. Poolajaks oli Rapla eduseis kahanenud minimaalseks 42:40.
Ka teise poolaja esimesed minutid kulgesid pisut närvesöövalt ning võõrustajad suutsid vahe esialgu väiksena hoida, kuid siis sai Avis Utilitas Rapla kahe järjestikuse kolmepunktiviske ja taas enesekindlalt tegutsemise abil mõõnast välja. Nii asuski meeskond jälle tegudele ja eduseisu enam kordagi käest ei lastud. Kolmanda veerandi lõpuks oli Rapla eduseis 65:52 ning viimasel mänguperioodil paisus see veelgi. Kogenud mängumehed läksidki nii oma teed ning haarasid tulemusega 88:67 turniiritabelisse olulise võidu.
Meeskonnale tõid enim punkte Tomic ja Hunter, kes kogusid mõlemad 16 silma.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused