-4.3 C
Rapla
Laupäev, 2 dets. 2023
UudisedKohilas liiklusõnnetuses viga saanud naine suri haiglas

Kohilas liiklusõnnetuses viga saanud naine suri haiglas

Politsei- ja Piirivalveameti Lääne prefektuur

Raplamaal Kohila vallas Kernu-Kohila 16. kilomeetril toimus 31. oktoobril liiklusõnnetus, kus 77-aastane naine sõitis ülekäigurajal sõiduteed ületanud jalgratturile otsa. Jalgrattur, 48-aastane naine toimetati haiglasse, kuid paraku olid tema vigastused rasked ning ta suri täna.

Häirekeskus sai 31. oktoobril kell 15.16 teate liiklusõnnetusest Kohila vallas Kernu-Kohila maanteel, kus Opel Corsat juhtinud 77-aastane naine sõitis otsa ülekäigurajal sõiduteed ületanud 48-aastasele jalgratturile. Viga saanud naine toimetati raskes seisus haiglasse, kus ta täna suri.
Kesk-Eesti jaoskonna menetlusgrupi juht Jaan Aasa sõnul juhtus liiklusõnnetus vihmasel ajal ja lubatud suurim kiirus oli 50km/h. „Sademed teevad nähtavuse keeruliseks ja juhid peavad olema valmis ootamatusteks, mis võivad teel olles tekkida. Vähendage ülekäigurajale lähenedes alati kiirust, sest pidage meeles, et olete liikluses alati tugevam pool ja teid kaitseb tugev kere. Jalgrattureid ja jalakäijaid seevastu ei kaitse midagi. Nüüd on käes talv ning teed on libedad, mistõttu autojuhid veenduge, et sõidukil on all korralikud talverehvid ning valige alati teeoludele vastav sõidukiirus.“
Sõidukit juhtinud naine oli kaine ja omab juhtimisõigust.
Politsei avaldab kaastunnet hukkunud naise lähedastele.
Sel aastal on liiklusõnnetustest hukkunud 53 inimest, kellest viis on olnud jalgratturid.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused