-1.2 C
Rapla
Kolmapäev, 21 veebr. 2024
SportRahvastepallivõistluse tulemused

Rahvastepallivõistluse tulemused

Laine Rokk

Koolinoorte 4.-5. klasside rahvastepallivõistlus toimus 22. novembril Sadolini spordihoones.
Osales 18 võistkonda 13 koolist kokku 139 koolinoorega.
I grupp: suured koolid (edasipääs vab. võistlusele)
Tüdrukud
1. Rapla KK (Berta Aller, Hanna Karolina Kaasik, Eliise Kaju, Luisa Lorelise Bollverk, Anete Jair, Stefani Roopärg, Emma Leen Lindal, Eva Marie Lindal, õp Allar-Raul Antson)
2. Kohila G (Hannaloore Aedma, Kätlin Visnap, Emma Eliise Roosipõld, Anni Sillaste, Mirte Lee Vahesaar, Getter Halman, Saara Säde Schumann, Reena Seiko, õp Tuulike Pajumets)
3. Rapla VK (Marielle Kudrjavtseva, Victoria Kutliahmetov, Mirjam Lütt, Britt Soitu, Maria Penter, Brita Untera, Emilie Mariette Ratsov, Lenna Lehtoja, õp Ingrid Lenk, Monika Ruut)
Poisid
1. Rapla VK (Caspar Lepikult, Sepo Nauri, Kristen Soosalu, Martin Reier, Karl Erik Vahtra, Krister Kristian, Tristan Tanel Küttis, Märten Mäemurd, õp Risto Ütsmüts)
2. Kohila MK (Kevin Kabel, Joosep Haas, Noah Seppel, Robin Kaas, Märten Jakobson, Meel Endel Maiste, Ralf Kivioja, Gerdo Künnapas, õp Madis Suurmäe)
3. Kohila G (Mart Heinrich Remmel, Ott Lukkonen, Pärtel Kivirüüt, Hugo Bert Vahemets, Rawen Art Troost, Dominic Kilesso, Armand Tobi, õp Kaur Heinaru)
II grupp: koolid üle 80 õpilasega, võistkonnas 3T+3P+2 varu
1. Juuru EVK (Liisbeth Riismann, Mirtel Talvoja, Gendra-Marie Rahnel, Marta-Lisandra Ansi, Kevin Kivikangur, Mihkel Kallaste, Karl-Eric Mägi, Markus Pallav, õp Jüri Pritšin)
2. Kaiu PK (Maina Mary Mathias, Karoli Hunt, Annabel Aasa, Anett Mõtt, Marta-Mia Ozornin, Mattias Mõtt, Andrian Aunap, Iko Muna, õp Piibe Pärn)
3. Valtu PK (Keitlin Alasmaa, Kärolin Aun, Marta Jõulu, Sofia Sepman, Kristof Kasepõld, Daniel Samuel, Eugen Sturm, Tormi-Tristijan Valinu, õp. Andres Saks)
III grupp: koolid 80 ja vähem õpilasega + algkoolid, võistkonnas 3T+3P+2 varu
1. Vana-Vigala PK (Anna Baranova, Mia Marleen Kokku, Laura Mürgimäe, Kete-Ly Ülenurm, Markus Mürgimäe, Robin Chris Lill, õp Nele Nisumaa)
2. Kabala LA-PK (Marybel Pajo, Karola Bogdanov, Kristelle Kaljaspolik, Loore-Käthe Oberschneider, Aaron Annok, Carl-Norman Roško, õp Ene Kangrumägi)
3. Valgu PK (Linete Leemet, Mikeelika Tamm, Ariel Eliise Aasamägi, Remet Jürgenson, Johannes Jüriado, Kristofer-Robin Remmel, Romet Ütt, Robin-Chris Lill, õp Bruno Born)

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused