-0.1 C
Rapla
Esmaspäev, 26 veebr. 2024
SportRahvastepallivõistluse tulemused

Rahvastepallivõistluse tulemused

Maakonna 1.-3. klasside rahvastepallivõistlus toimus 4. detsembril Sadolini spordihoones. Osales 16 võistkonda 13 koolist, kokku 120 koolinoort.

I grupp (suured koolid, võitja pääseb vab. võistlusele)
Tüdrukud
1. Kohila G (Stella Puusepp, Eliise Malken, Lisett-Marii Mõlder, Meribel Käos, Hanna Bammer, Luise Raun, Elisabeth Malv, Mia Malv, õp Taili Vahesaar)
2. Rapla VK (Adeliisa Fuchs, Adeele Laanemets, Nora Adeele Küttis, Laura Ly Liukanen, Lisell Olju, Ida-Loreena Buschmann, Grit Soome, Luna Bahovski, õp Ingrid Lenk)
3. Rapla KK (Hanna Heliste, Helga-Roza Tunder, Melita Rüütmaa, Merily Rannamets, Emily Poom, Adeele Tohver, Hanna Loreena Poobus, õp Allar-Raul Antson)
Poisid
1. Kohila G (Marten Sammul, Robin Rihhard Küling, Sander Ülem, Marten Mikiver, Oskar Neppi, Chris-Kenneth Marjapuu, Timur Selemenev, õp Kaur Heinaru)
2. Kohila MK (Siim Noor, Thom Kivioja, Herman Nõmm, Märten Toompalu, Daniil Žuravljov, Maru Jon Maiste, Marius Jürjens, Jan Jürjens, õp Madis Suurmäe)
3. Rapla VK (Markos Kutser, Kaspar Härmaste, Karl Markus, Henri Vahtra, Jarek Kajupank, Kristofer Koolma, Tauri Paas, Joosep Kaldas, õp Ingrid Lenk)

II grupp (koolid üle 80 õpilasega, võistkonnas 3T+3P+2 varu)
1. Juuru EVK (Getter Väli, Karola Laas, Emille Täpsi, Alicia Kivikangur, Martin-Markus Ansi, Rainis Hämarsalu, Romeo Rõõmus, Markkus Käsk, õp Jüri Pritšin)
2. Kaiu K (Andrian Aunap, Marleen Ert, Anni Rajasalu, Gabriella Aunap, Itili Metssalu, Mattias Mõtt, Jaanek Pekkermann, Aaron Luhasoo, õp Piibe Pärn)
3. Järvakandi K (Simo Lillemägi, Henry Evert, Mihkel Edvand, Riko Stražev, Elisabeth Salumets, Kristiin Pärnoja, Lea Maria Arnek, Miina Kull, õp Margus Sepp)
III grupp (koolid 80 ja vähem õpilasega + algkoolid, võistkonnas 3T+3P+2 varu)
1. Vana-Vigala PK (Kevin Vitsberg, Gevin Plamus, Sandra Satsuk, Jelizaveta Baranova, Johanna Nisumaa, Laura Mürgimäe, õp Nele Nisumaa)
2. Alu K (Oskar Kivisalu, Mirelle Park, Gritt Roosla, Iti Säinas, Marcus Maidla, Artur Neeme, õp Virve Pärn)
3. Kabala LA-PK (Mia-Elise Laas, Delissa Altmets, Melissa Altmets, Mihkel Karlson, Jaroslav Isakov, Margo Leo, õp Ene Kangrumägi)

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused