2.2 C
Rapla
Esmaspäev, 4 märts 2024
SportRapla maakonna 2023. aasta parimate koolisportlaste tulemused

Rapla maakonna 2023. aasta parimate koolisportlaste tulemused

VÕRKPALL

Ranel Rahuoja, RKK/Aud, treener Lauris Iecelnieks
1. Eesti noorte MV rannavõrkpallis, U18
Rebecca Pent, Kohila G, treener Raigo Tatrik
1. Eesti MV võrkpallis Rae SK/Viaston koosseisus, U18

Karl Eerik Läänaru, RVK/Aud., treener Tanel Peelo
1. Eesti MV võrkpallis, U18 Tats SK/Rae SK võistkond
1. Eesti MV võrkpallis, U20 Tats SK/Rae SK võistkond

AUTOSPORT

Kristian Hallikmägi, Rapla G, treener Rauno Hallikmägi
1. Eesti MV rahvasprindi aasta kokkuvõttes U18 klassis
2. Eesti MV rahvaralli aasta kokkuvõttes

KARDISPORT

Markus Kasepõld, Valtu PK, treener Marko Kasepõld
1. Eesti MV kardisarja kokkuvõttes, klass Micro 60
1. Eesti MV kardispordis neljal etapil, klass Micro 60

ORIENTEERUMINE

Brigitte Panker, Rapla G/TalTech, treener Elo Saue
1. Eesti MV orienteerumisjooksus, lühirada N20
1. Eesti MV orienteerumisjooksus, sprint N20
1. Eesti MV orienteerumisjooksus, pikk rada N20
1. Eesti MV orienteerumisjooksus, tavarada N20
1. Eesti MV orienteerumisjooksus, öine tavarada N20
2. Eesti MV suusaorienteerumises, sprint N20
2. Eesti MV suusaorienteerumises, sprinditeade N21
2. Eesti MV suusaorienteerumises, lühirada N20
2. Eesti MV orienteerumises, sprinditeade MN18-20
3. Balti MV teateorienteerumises N18-20
1. Eesti MV orienteerumise edetabel N20
56. MM orienteerumisejooksus, sprint juuniorid N20

JALGPALL

Eliset Reinumäe, Kohila G, treener Kaido Mägi
1. Eesti MV naiste esiliigas, Tallinna FC Ararat naiskond
Kaspar Krill, Rapla G, treener Erik Listmann
1. Eesti MV U21 II liigas, Harju JK Laagri võistkond

MAADLUS

Johanna Nisumaa, Vana-Vigala PK, treener Olev Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U10
Dan Erm, Varbola LA-AK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U8
1. Eesti MV sumomaadluses, U10
Saskia Aas, Märjamaa G, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U12
Linete Leemet, Valgu PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U15
1. Eesti MV sumomaadluses, U12
Laura Maivel, Valgu PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U15
5. EM sumomaadluses, U15
Kristin Jansen, Valgu PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U18
Kai Kliiman, V-Vigala TTK, treener Taavi Tikerpalu
3. MM sumomaadluses, U18
Sofia Aas, Märjamaa G, treener Nele Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U12
Amanda Allipere, Märjamaa G, treener Nele Nisumaa
5. EM sumomaadluses, U15
Daniel Samuel, Valtu PK, treenr Artur Vititin
1. Eesti noorte MV sumomaadluses, U10
Nikita Mežov, Kehtna PK/Aud SG, treener Artur Vititin
5. Eesti täiskasvanute MV kreeka-rooma maadluses
11. MM, U17
Karlis Bollverk, Rapla G, treener Artur Vititin
1. Eesti noorte MV sumomaadluses, U18
3. EM sumomaadluses, U18
3. EM sumomaadluses, meeskondlik U18
3. MM sumomaadluses, U18
3. MM sumomaadluses, meeskondlik U-18

JÕUTÕSTMINE

Emiilia Kalbus, Märjamaa G, treenerid Ketter Linna, Kert Õiglas
1. Eesti noorte MV klassikalises jõutõstmises, –52 kg
1. Eesti noorte MV varustusega jõutõstmises, –52 kg
Lauri Paisu, Märjamaa G, treenerid Ketter Linna, Kert Õiglas
1. Eesti noorte MV varustusega jõutõstmises, –93 kg
Frank-Attilia Niinberg, Märjamaa G, treenerid Ketter Linna, Kert Õiglas
1. Eesti noorte MV klassikalises jõutõstmises, –53 kg
1. Eesti noorte MV varustusega jõutõstmises, –53 kg
Markus Vaher, Märjamaa G, treenerid Ketter Linna, Kert Õiglas
1. Eesti noorte MV klassikalises jõutõstmises, –59 kg
1. Eesti noorte MV varustusega jõutõstmises, –59 kg
Oliver Sale, Märjamaa G, treenerid Ketter Linna, Kert Õiglas
1. Eesti noorte MV varustusega jõutõstmises, –74 kg
Artur Rosenthal, Kehtna KHK, treener Kalev Kotto
1. Eesti MV varustusega lamades surumises, noorte klass
1. Eesti MV varustusega lamades surumises, avatud klass
2. Eesti MV jõutõstmises, avatud klass –59 kg
Karel Valter, Rapla KK, treener Kalev Kotto
5. Eesti MV jõutõstmises, avatud klass
6. Eesti MV varustusega lamades surumises, avatud klass
Karl Aleksander Aedla, Kehtna KHK, treener Kalev Kotto
1. Eesti MV jõutõstmises, noorteklass
1. Eesti MV jõutõstmises, noorte absoluutarvestus
5. Eesti MV jõutõstmises, avatud klass
1. Eesti MV varustusega lamades surumises, noorteklass
1. Eesti MV varustusega lamades surumises, noorte absoluutarvestus
4. Eesti MV varustusega lamades surumises, avatud klass
4. Eesti MV varustusega lamades surumises, meeskondlik arvestus, avatud klass
1. Eesti MV tõstmises, noorteklass
1. Eesti MV klassikalises lamades surumises, noorteklass
Melissa Välman, Rapla KK, treener Kalev Kotto
1. Eesti MV jõutõstmises, noorteklass
3. Eesti MV jõutõstmises, avatud klass
4. Eesti MV jõutõstmises, naiskondlik arvestus, naiste avatud klass
Linda-Kimberli Viigipuu, Rapla G, treener Kalev Kotto
5. Eesti MV jõutõstmises, avatud klass
4. Eesti MV jõutõstmises, naiskondlik arvestus, naiste avatud klass
2. Eesti MV varustusega lamades surumises, avatud klass
4. Eesti MV varustusega lamades surumises, naiskondlik arvestus, naiste avatud klass
1. Eesti MV klassikalises lamades surumises, noorteklass
Martin Puntso, Rapla VK, treener Kalev Kotto
2. Eesti MV varustusega lamades surumises, avatud klass

KERGEJÕUSTIK

Hugo Särev, Kehtna PK/Rapla G, treener Erik Horn
1. Eesti siseMV, 800 m, U18
1. Eesti MV teatejooksudes, 3×800 m
6. Baltimaade siseMV, 800 m, U18
Kristofer Alex Jeanty, Rapla G, treener Erik Horn
7. Baltimaade murdmaajooksu MV, 6 km, U20
Arto Kivisild, Rapla G/-, treener Erik Horn
6. Baltimaade MV, 400 m, U20
Kristo Ehrenpreis, Rapla G, treener Risto Ütsmüts
1. Eesti MV teatejooksudes, 3×800 m
Erki Ütsmüts, Rapla G, treener Risto Ütsmüts
1. Eesti MV teatejooksudes, 3×800 m
Janre Jõgi, Juuru K/Aud, treener Andrei Nazarov
1. Eesti siseMV, kaugushüpe, U18
1. Eesti MV, kaugushüpe, U18
1. Baltimaade siseMV, kaugushüpe, U18
3. Baltimaade MV, kaugushüpe, U18
4. Euroopa noorteOM, kaugushüpe

LASKMINE

Ragnar Juurik, Kaiu PK/Aud, treener Endel Kaasiku, Ain Muru
11. EM, MJ koondis 60 lasku õhupüstolist
20. EM, NJ/MJ võistkondlik 60 lasku õhupüstolist
44. EM, MJ 60 lasku õhupüstolist
4. ESC YL võistkondlik, õhupüstol
2. Balti KV MJ 20+20+20 lasku standardpüstolist
2. Balti KV MJ olümpiakiirlaskmise finaal
11. Balti KV MJ 60 lasku vabapüstolist
1. Eesti MV MJ 60 lasku vabapüstolist
1. Eesti MV MJ 20+20+20 lasku standardpüstolist
2. Eesti MV MJ 30+30 lasku spordipüstolist
2. Eesti MV olümpiakiirlaskmises, finaal
4. Eesti MV M 60 lasku õhupüstolist, finaal
1. Eesti noorte MV P spordipüstol 30+30 lasku
Susanna Sule, RG/TalTech, treener Liivi Erm
91. MM N 60 lasku õhupüssist
14. EM NJ võistkondlik 60 lasku õhupüssist
27. EM NJ/MJ võistkondlik 60 lasku õhupüssist
49. EM NJ 60 lasku õhupüssist
1. Balti KV NJ 60 lasku õhupüssist, finaal
1. Balti KV NJ 3×20 kolmes asendis, finaal
5. Balti KV NJ 60 lasku lamades
1. Eesti MV finaalvõistlus N 60 lasku õhupüssist
3. Eesti MV NJ 3×20 kolmes asendis, finaal
3. Eesti MV NJ 60 lasku lamades
Kaspar Viiron, Rapla G, treener Liivi Erm
5. Balti KV MJ 60 lasku lamades õhupüssist
11. Balti KV MJ 3×20 kolmes asendis õhupüssist
Matis Fred Tutt, Kaiu K, treener Liivi Erm
1. EKSL finaal 20 lasku toelt õhupüssist

KORVPALL

Anna Maria Tamberg, RG/TalTech, treenerid Kaia Milling, Sergio Gubeiro Rico
1. Eesti MV ML naised, TalTech/Nordaid võistkond

DISCGOLF

Miko Suurmäe, Kohila G, treener Ulvi Mägi
1. EKSL discgolfi osavusvõistlus, ind. arvestuses P 6.-7. kl.
Jaagup Pajumets, Kohila G, treener Ulvi Mägi
1. EKSL discgolfi osavusvõistlus, ind. arvestuses P 8.-9. kl
Melani Vahesaar, Kohila G, treener Ulvi Mägi
1. EKSL discgolfi osavusvõistlus, ind. arvestuses T 10.-12. kl

VIBULASKMINE

Hanna Ansen, Valtu PK, treener Eve Kivilo
1. Eesti siseMV, U13
1. Eesti MV, U13
Ketter Silt, Valtu PK
1. Eesti siseMV, U15
5. Eesti täiskasvanute siseMV
1. Eesti MV, U15
5. Eesti MV, olümpiaring (täiskasvanud), võistkondlik
9. Baltimaade täiskasvanute siseMV
Nora Haas, Valtu PK, treener Eve Kivilo
5. Eesti täiskasvanute MV, olümpiaring, võistkondlik
6. Eesti täiskasvanute MV, 1440 harjutus
8. Baltimaade täiskasvanute siseMV
3. Baltimaade täiskasvanute siseMV, võistkondlik
Erki Ütsmüts, Rapla VK/Rapla G, treener Eve Kivilo
5. Eesti täiskasvanute MV, olümpiaring, võistkondlik
9. Baltimaade täiskasvanute MV
5. Baltimaade täiskasvanute MV, võistkondlik
Mikk Mihkelson, Valtu PK, treener Eve Kivilo
6. Eesti täiskasvanute MV, olümpiaring, võistkondlik
9. Baltimaade täiskasvanute MV
5. Baltimaade täiskasvanute MV, võistkondlik
Mart Mihkel Makko, Valtu PK, treener Eve Kivilo
5. Baltimaade täiskasvanute siseMV
2. Baltimaade täiskasvanute siseMV, võistkondlik
Lisette Marie Gold, Järvakandi K, treener Priit Viher
5. Eesti täiskasvanute MV, olümpiaring, võistkondlik

TANTS

Birke Leichner, Rapla KK, treener Liis Pärn
5. EM, kaasaegne tants soolo, laste vanuseaste
Mia Kadarpik, Rapla KK
4. EM, kaasaegne tants soolo, noorte vanuseaste

VÕIMLEMINE

Rosanna Aru, Rapla VK, treenerid Kadi Saks, Gerda Saks
1. Baltic KV 2023, Jazz solo, Noored 1
6. MM, artistliku akrobaatika šõu
Kadri Lõhmus, Rapla VK
3. Baltic KV 2023, Jazz solo, Noored 1

RATSUTAMINE

Marii Parve, Märjamaa G, treener Kristiina Raudnagel
1. Eesti siseMV, avatud klass, kolme­etapiline tuur
1. Tallinna rahvusvaheline hobuste show `23, lasteklass

VÕISTKONNAD

JALGPALL

Kohila Püsivuse võistkond (Andreas Aring, Joosep Grün, Gerdo Karming, Andre Rasmus Kask, Kendry Lenk, Marten Aleksander Nurk, Herman Oja, Karel Soans, Andri Tuuksam, Kaspar Gregor Vaap, Rainer Visser (kõik Kohila G), Sander Nurk, Robin Kaas, Kevin Kabel, Hannes Kalde, Heron Noel Schneider, Henri Seier, Noah Seppel, Eke Lennart Veski, Uku Rudolf Veski (kõik Kohila MK), treener Taavi Aus)
1. Eesti noorte MV jalgpallis, U14 liiga

KORVPALL

Kaspar Kapsi, Gregor Rungi, Mart Heinrich Remmel, Kohila G, treener Kaur Heinaru
1. EKSL 1.-5. kl Sportland 3×3 koolispordi korvpallisari

Rapla G võistkond (Henri Vanem, Rico Robin Rikk, Silver Loorents, Kaarel Välb (RG/TalTech), Rasmus Jakk, Marcus Sadõhov (RG/kaitsevägi), Hendrik Niklus, Aleks Runnel, Karmo Kilk, Kristofer Aleks Jeanty, õpetaja Kustas Põldoja)
1. EKSL 10.-12. kl korvpalli MV (ML)

Rapla G võistkond (Kaarel Välb (TalTech), Karmo Kilk, Marcus Sadõhov (kaitsevägi), õpetaja Kustas Põldoja)
1. EKSL 10.-12. kl 3×3 korvpalli MV (ML)

Liseth Vain, Lorelii Estaal, Liis Liibak, Lisandra Vetesina (kõik Rapla G), Emma-Mia Küttis (RVK/Mustamäe RG), Lisann Terras, Elis Aarma (mõl Rapla VK), Bia Aller, Kärt Kõiv (mõl Rapla KK), Mia Liis Lindal (RVK/EBS), Keit Liis Kõiv (RKK/Vanalinna HK), treenerid Kaia Milling, Indrek Ruut, Aivar Liibak
3. Euroopa tüdrukute korvpalliliiga MV, U16 etapp

Rapla Korvpallikooli võistkond (Rasmus Jakk, Kristofer-Alex Jeanty, Karmo Kilk, Joonas Kruusimägi, Rico-Robin Rikk, Aleks Runnel, Gregor Tammik, Henri Vanem (kõik Rapla G), Marcus Sadõhov (RG/kaitsevägi), Kaarel Välb (RG/ TalTech), treener Indrek Ruut)
1. Eesti MV korvpalli II liiga, mehed

Rapla Korvpallikooli võistkond (Keit Liis Kõiv, Angela Muddi (mõl RKK/Vanalinna HK), Majandra Pitkanen, Katri Rüüson, Lisandra Vetesina (kõik Rapla G), treenerid Jüri Pritšin, Kaia Milling)
6. Eesti MV korvpalli I liiga, naised

Villem Suuroja, Kaspar Kapsi (mõl Kohila G), Johan Mäesalu (Kohila MK), Tom Laurimaa (Rapla VK), treenerid Kaur Heinaru, Jüri Pritšin
1. Eesti MV 3×3 korvpallis, U13

DISCGOLF

Miko Suurmäe, Karl Robert Martisen, Jakob Vähi, Leandra Madi, Kohila G, esindaja Ulvi Mägi
1. EKSL discgolfi osavusvõistlus, 6.-7. kl

Jaagup Pajumets, Mihkel Karm, Evert Lehtme, Lisette Halman, Kohila G, esindaja Ulvi Mägi
1. EKSL discgolfi osavusvõistlus, 8.-9. kl

VÕRKPALL

Jette Jakobson, Vanessa Tsõkina, Kohila G, treener Andra Aavik
1. Eesti MV rannavõrkpallis, U12

Lisette Halman, Kerttu Mäesalu, Kauri Vaarmets (kõik Kohila G), Rebecca Pent (KG/Mustamäe RG), Martin Pillam, Stenar Allert (mõl KG/Tallinna THK), Siim Saaler (KG/Tallinna EK), esindaja Ulvi Mägi
1. EKSL võrkpall 6.-9. kl, segavõistkonnad

Emma-Lota Piirmets, Miia-Mari Piirmets, Mari-Ly Talas, Markus Poomann, Rasmus Piisang, Hendry Visotskis, Kohila G, esindaja Ulvi Mägi
1. EKSL võrkpall Akzo Nobel Cup, 10.-12. kl (ML)

Oliver Fjodorov, Rooden Helde, Timur Selemenev (kõik Kohila G), Randel Mäekivi, Daniil Žuravljov (mõl Kohila MK), treener Madis Kesküla
1. Eesti noorte MV püüdmispallis, Neemeco spordiklubi võistkond

Jette Jakobson, Vanessa Tsõkina, Mia Miggur, Lisanna Näär, Kohila G, treener Andra Aavik
1. Eesti noorte MV püüdmispallis, Neemeco spordiklubi võistkond

VÕIMLEMINE

Kadi võimlejad, Aladinid (Sandra Suvi, Kadri Lõhmus, Laura Prey, Karmen Lisette Läänaru, Mariliis Põhjala, Rosanna Aru, Lisette Valgma, Lenna Mette Kadarpik, Eliise Pikner, Rebeka Rokk, Eliis Forsel, Kaisa Ingeliis Masing (kõik Rapla VK), Grit Oss (Märjamaa G), Lilli Lauretta Lepikult (Valtu PK), treener Kadi Saks)
1. Rahvusvaheline Gymnafest, suured grupid, finaal
2. Baltic KV, Jazz, Noored I
3. Kuldne Karikas, grand finale, lüüriline tants, Noored I
1. Artistliku tantsu MM, filmi ja muusika kategooria juunior
3. Artistliku tantsu MM, artistliku šõu kategooria juunior
2. Leedu KV šõu kategooria juunior

Kadi noorte eliit (Berit Loidap (Rapla VK), Mirtel Täpsi, Meribell Müts (mõl Rapla KK), Kristiine-Marii Tuuga (RVK/Tallinna 21. K), Helerin Peterson (RVK/RG), Eliise Leier (RKK/RG), treener Kadi Saks)
1. Rahvusvaheline Gymnafest, finaal
3. Kuldne Karikas, grand finale, lüüriline tants, Noored II
3. Baltic KV, Jazz, Noored II (Berit Loidap, Mirtel Täpsi, Meribell Müts, Helerin Peterson, Eliise Leier)

Kadi võimlejad, Hiirekesed (Emilie Mariette Ratsov, Mirtel Vessart, Julia Lehtsalu, Laura Murumaa, Loviise Heinsalu, Loviise Reidla, Helena Schumann, Britt Soitu, Rosella Mona Radiko, Mirtel-Brit Rosimannus (kõik Rapla VK), Loore Helend, Mete Helend, Elina Miilen, Luise Loreliise Bollverk (kõik Rapla KK), treener Kadi Saks)
1. Baltic KV, tantsuline võimlemine, Lapsed
3. Kuldne Karikas, grand finale, lüüriline tants, Lapsed
2. Leedu KV jazz kategooria lapsed

TANTS

Emilie Mariette Ratson, Mirtel Vessart, Julia Lehtsalu, Loviise Heinsalu, Loviise Reidla, Helena Schumann, Mirtel-Brit Rosimannus, Laura Murumaa (kõik Rapla VK), Loore Helend, Mete Helend, Elina Miilen, Luisa Loreliise Bollverk (kõik Rapla KK), treener Kadi Saks
1. Karika Aasta Tantsuauhinnad e Katad, lapsed

Rapla Tantsustuudio (Keteri Laane, Lysabella Uus, Sigrid Sunni, Sireli Tuuga, Mirtel Mäemurd, Iris Ingel Matteus, Marta Vahtre, Helene Teubner, Rosanna Haud (kõik Rapla VK), Mialy Maiste, Kirge Purga, Berit Kärsna, Anna Rumm, Marii Kaselt, Adeele Tohvre, Karoliine Herkel, Sille Jakobson (kõik Rapla KK), Marta Jõulu (Valtu PK), treener Liis Pärn
1. EM, kategooria jazz, laste vanuseaste
1. Eesti MV, kategooria jazz, laste vanuseaste
2. Eesti MV, kategooria freestyle pom, laste vanuseaste
3. Läti MV, kategooria freestyle pom, laste vanuseaste

Marii Kaselt (Rapla KK), Marta Vahtre (Rapla VK), treener Liis Pärn
1. Eesti MV, kategooria jazz duo, laste vanuseaste

Mialy Maiste (Rapla KK), Marta Jõulu (Valtu PK), treener Liis Pärn
2. Eesti MV, kategooria jazz duo, laste vanuseaste
4. Läti MV, kategooria jazz duo, laste vanuseaste

Sireli Tuuga, Rosanna Haud, Rapla VK, treener Liis Pärn
3. Eesti MV, kategooria jazz duo, laste vanuseaste
2. Läti MV, kategooria jazz duo, laste vanuseaste

Amanda Väljamats, Renate Riis, Liisel Niklus, Laura Reemi (kõik Rapla VK), Kaisi Soeson, Eliisabet Kaljusaar, Birke Leichner, Sirelin Jakobson, Laurete Härmask, Lisan­ne Valdmets, Katriin Subbi (kõik Rapla KK), treener Liis Pärn
1. Eesti MV, kategooria freestyle pom, noorte vanuseaste
2. Läti MV, kategooria freestyle pom, noorte+juuniorite vanuseaste
2. Läti MV, kategooria jazz, noorte + juunioride vanuseaste
4.-5. EM, kategooria jazz, noorte vanuseaste

Lisanne Valdmets, Laurete Härmask (Rapla KK), treener Liis Pärn
3. Eesti MV, kategooria freestyle pom duo, noorte vanuseaste

Laura Reemi (Rapla VK), Kaisi Soeson (Rapla KK), treener Liis Pärn
2. Eesti MV, kategooria freestyle pom duo, noorte vanuseaste
2. Eesti MV, kategooria jazz duo, noorte vanuseaste
2. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
4. Läti MV, kategooria jazz duo, noorte + juunioride vanuseaste

Amanda Väljamats (Rapla VK), Birke Leichner (Rapla KK), treener Liis Pärn
3. Läti MV, kategooria jazz duo, noorte + juunioride vanuseaste
1. Läti MV, kategooria freestyle pom duo, noorte vanuseaste
1. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
3. Tšehhi MV, kategooria freestyle pom duo, juuniorid

Liisel Niklus (Rapla VK), Sirelin Jakobson (Rapla KK), treener Liis Pärn
1. Eesti MV, kategooria jazz duo, noorte vanuseaste
3. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
5. Läti MV, kategooria jazz duo, noorte + juunioride vanuseaste

Keit Vilu, Anastasia Riis, Laura-Liis Väljar, Jane Tiits, Anni Lavrits, Lisanna Allika, Elisabeth Triik (kõik Rapla G), Gerli Ogga (Juuru EVK), Mia Kadarik, Eily Toome (Rapla KK), Stine Agnette Tüvist (RKK/J.W.G.), treener Liis Pärn
1. Eesti MV, freestyle pom, juunioride vanuseaste
2. Läti MV, freestyle pom, juunioride vanuseaste
2. Läti MV, kategooria jazz, juunioride vanuseaste

Gerli Ogga (Juuru EVK), Mia Kadarik (Rapla KK), treener Liis Pärn
1. Eesti MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
1. Läti MV, kategooria freestyle pom duo, juunioride vanuseaste
2. Läti MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
1. Tšehhi MV, kategooria freestyle pom duo, juunioride vanuseaste
1. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, seenioride vanuseaste
4. EM, kategooria freestyle pom duo, juunioride vanuseaste

Keit Vilu, Elisabeth Triik, Rapla G, treener Liis Pärn
3. Eesti MV, kategooria hiphop duo, seenioride vanuseaste
1. Läti MV, kategooria hiphop duo, seenioride vanuseaste
1. Tšehhi MV, kategooria hiphop duo, seenioride vanuseaste
3. EM, kategooria hiphop, seenioride vanuseaste

Anni Lavrits (Rapla G), Eily Toome (Rapla KK), treener Liis Pärn
2.-3. Eesti MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
3. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste

Anastasia Riis, Elisabeth Triik, Rapla G, treener Liis Pärn
5. Eesti MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste
2. Läti MV, kategooria jazz duo, seenioride vanuseaste
5. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste

Keit Vilu, Jane Tiits, Rapla G, treener Liis Pärn
1. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, seenioride vanuseaste
2. Tšehhi MV, kategooria jazz duo, juunioride vanuseaste

Eesti noorte ja täiskasvanute koondislased:

JALGPALL

Meeste rahvuskoondis
Martin Vetkal, Kohila G, treenerid Taavi Aus, Kaido Mägi
U17 noortekoondis
Miron Vetkal, Kohila G, treener Ando Meerbach

KERGEJÕUSTIK

U20
Kristofer Alex Jeanty, Rapla G, treener Erik Horn
Arto Kivisild, Rapla G/-, treener Erik Horn
U18
Hugo Särev, Kehtna PK/RG, treener Erik Horn
Kristo Ehrenpreis, Rapla G, treener Risto Ütsmüts
Janre Jõgi, Juuru EVK/Aud, treener Andrei Nazarov

SAALIVÕRKPALL

Noortekoondis
Ranel Rahuoja, RKK/Aud, treenerid Rando Ringmets, Madis Kesküla

ORIENTEERUMINE

A-koondis N18
Brigitte Panker, RG/TalTech, treener Elo Saue

SUMO

U18
Karlis Bollverk, Rapla G, treener Artur Vititin

TANTS

Eesti Cheerleadingu koondis
Gerli Ogga, Juuru EVK
Mia Kadarpik, Rapla KK
Keit Vilu, Rapla G
Elisabeth Triik, Rapla G
Kõigi treener Liis Pärn

KORVPALL

U20
Kaarel Välb, Rapla G/TalTech, treener Indrek Ruut
U18
Majandra Liis Pitkanen, Rapla G, treenerid Kaia Milling, Indrek Ruut, Aivar Liibak
U18, U18 3×3
Karmo Kilk, Rapla G, treener Indrek Ruut
U16
Lisandra Vetesina, Rapla G
Bia Aller, Rapla KK
Emma-Mia Küttis, RVK/Mustamäe RG
Liseth Vain, Rapla G
Lorelii Estaal, Rapla G
Mia Liis Lindal, EBS
Kõigi treenerid Kaia Milling, Indrek Ruut, Aivar Liibak
U14
Kärt Kõiv, RKK, treenerid Kaia Milling, Indrek Ruut, Aivar Liibak

Tänatakse järgmisi koole aktiivse osalemise eest maakonna koolinoorte võistlustel 2022/2023. õppeaastal:

I grupp: Koolid 10.-12. klassidega
Kohila gümnaasium, direktor Kirsti Solvak, kehalise kasvatuse õpetajad Ulvi Mägi, Tuulike Pajumets, Leo Hansar, Kaur Heinaru, Maarek Laan­mets

II grupp: Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga üle 300
Kohila gümnaasium, direktor Kirsti Solvak, kehalise kasvatuse õpetajad Ulvi Mägi, Tuulike Pajumets, Leo Hansar, Kaur Heinaru, Maarek Laanmets, Rutti Räbovoitra, Taili Vahesaar

III grupp: Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 300
Kohila Mõisakool, direktor Anu Nigesen, kehalise kasvatuse õpetajad Katleen Kostikov, Madis Suurmäe

IV grupp: Koolid 1.-9. kl õpilaste arvuga alla 80
Kabala LA-PK, direktor Pille Lille, kehalise kasvatuse õpetaja Ene Kangrumägi

EKSL ja Raplamaa aasta spordisõbralikum õpetaja:
Jaak Liivandi, Rapla Kesklinna kooli kehalise kasvatuse õpetaja

Koostas: Laine Rokk, Rapla MSL koolisport, koolide ja klubide esitatud andmete põhjal

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused