-0.1 C
Rapla
Laupäev, 24 veebr. 2024
SportMaakonna spordiliidu tegevjuhina alustas tööd Priit Karjane

Maakonna spordiliidu tegevjuhina alustas tööd Priit Karjane

Aasta algusest alustas Rapla Maakonna Spordiliidu tegevjuhina tööd Priit Karjane. Tema esimene ametlik tööpäev uues ametis oli teisipäeval, 2. jaanuaril. Karjane on Raplamaa spordis tuttav nägu, sest samas ametis oli ta ka detsembrist 2009 kuni maikuuni 2015.

Toona oli tema ametinimetus peasekretär, mis tänaseks on muudetud tegevjuhiks. Karjasel on olemas hea ülevaade Eesti rahvaspordist, sest viimased kuus ja pool aastat töötas ta Eestimaa Spordiliidus Jõud. Karjane tõdes, et uues ametis on nii uusi kui ka tuttavaid elemente.

Esimene uus asi on tema jaoks see, et varem paiknes spordiliidu kontor Okta Centrumis, nüüd asub see Sadolini spordihoones. Erinevusi on teisigi. Näiteks tõi Karjane välja, et vahepeal on muutunud kultuuriministeeriumi vaade maakondlikule spordielule ning sellega tuleb arvestada, kui panna paika plaani, millise näoga peaks olema Raplamaa sport tulevikus.
Kuigi Karjase esimene ametlik tööpäev oli teisipäeval, käis ta n-ö mitteametlikult kohal ja elas uude ametisse sisse juba varem. “Töid ja tegemisi on ees palju,” sõnas ta. Peagi algavad võistlused ja võistlussarjad, mille organiseerimises tuleb kaasa lüüa. Pooleli on uue arengukava koostamine, millele oodatakse sisendit kohalikelt elanikelt. Selleks on avatud veebiküsitlus, millele saab vastata anonüümselt iga soovija.
Suuri muudatusi on vahepeal läbi teinud ka maakonna parimate sportlaste valimine. Varem tunnustati neid veel vana aasta sees, detsembri keskpaigas, nüüd nihkus see uude aastasse. See tähendab, et Priit Karjase üks esimesi uusi ülesandeid on viia lõpule parimate sportlaste valimine ning seejärel nende tunnustamine.
“Töötasin kuus ja pool aastat spordiliidus Jõud ning tean, et igas maakonnas on spordielu veidi erinev. Töötame nüüd selle nimel, et anda Rapla maakonnas spordile selline nägu, nagu meile sobib,” rääkis Karjane. Enne teda töötas Raplamaa spordiliidu tegevjuhina Janar Soo, kes pani ameti maha 2023. aasta detsembris.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused