0.5 C
Rapla
Kolmapäev, 21 veebr. 2024
SportSelgusid parimad maletajad

Selgusid parimad maletajad

Laine Rokk

Koolinoorte male individuaalvõistlus toimus Alus 8. veebruaril. Osales 84 koolinoort seitsmest koolist. Kõige rohkem oli osalejaid Kohila gümnaasiumist (juhendaja Talvi Ainsar) ja Märjamaa gümnaasiumist (juhendaja Koidula Elmik). Võistluse sujuva ja hea korralduse eest kandsid hoolt peakohtunik Olavi Pai ja Tarmo Lukk koos abilistega.

Vanuseklasside paremad:
E-klass (2014 ja hiljem sünd)
Tüdrukud (mängiti turniiri)
1. Eliise Malken, Kohila G
2. Marleen Mäepõld, Kohila MK
3. Kaisa Tennokese, Kohila G
Poisid (mängiti Šveitsi süsteemis viis vooru)
1. Marten Sammul, Kohila G (võitis kõik mängud)
2. Miikael Nõlvak, Kohila MK
3. Henri Vahtra, Rapla VK

D-klass (2012.-2013. a)
Tüdrukud (mängiti turniiri)
1. Adeli Ilves, Kohila G (võitis kõik mängud)
2. Emma Roosvalt, Rapla VK
3. Kristelle Loddes, Kohila G
Poisid (mängiti Šveitsi süsteemis 5 vooru)
1. Rudolf Viikmäe, Rapla VK (võitis kõik mängud)
2. Ranno Järvalt, Rapla KK
3. Tõnn Olle Metsma, Rapla KK

C-klass (2010.-2011. a)
Tüdrukud (mängiti turniiri)
1. Anett Ainsar, Rapla KK (võitis kõik mängud)
2. Jana Šinkova, Kohila G
3. Ksenja Kask, Kohila G
Poisid (mängiti Šveitsi süsteemis 5 vooru)
1. Sander Laks, Märjamaa G
2. Sander Saar, Kohila G
3. Kennet Meriküla, Hagudi PK

B-klass (2008.-2009. a)
Neiud (mängiti kaks korda turniiri)
1. Kreet Kändler, Kohila G
2. Triinu Grüner, Rapla VK
3. Leandra Madi, Kohila G
Noormehed (mängiti Šveitsi süsteemis 5 vooru)
1. Uku Rudolf Veski, Kohila MK (võitis kõik mängud)
2. Kaspar Kleinberg, Kohila G
3. Markus Mikiver, Kohila G

A-klass (2007 ja varem sündinud 19-aastased)
Neiud (mängiti Šveitsi süsteemis 5 vooru)
1. Anni Lavrits, Rapla G
2. Sille Sillamaa, Rapla G
3. Evelin Lehtsalu, Märjamaa G
Noormehed (mängiti Šveitsi süsteemis 5 vooru)
1. Arbo Pajur, Kohila G
2. Karl Suuroja, Kohila G
3. Tõnis Kopelmann, Kohila G

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused