5.5 C
Laupäev, 4 mai 2024
SportLiitmäe ja Nabi langesid välja EM-i avaringis

Liitmäe ja Nabi langesid välja EM-i avaringis

Raido Liitmäe ja Heiki Nabi piirdusid maadluse Euroopa meistrivõistlustel avaringiga. Mõlemad maadlejad kaotasid oma esimesele vastasele ning võistlust ei õnnestunud jätkata ka lohutusringis.
Raido Liitmäe kaotas kreeka-rooma maadluse kehakaalu -87 kg avaringis Venemaa maadlejale Alan Ostajevile seljaga ning seisuga 0:12. Ostajev kaotas seejärel 1/8 finaalis grusiinile Achiko Bolkvadzele ning Liitmäe seega lohutusringi ei pääsenud.
Raskekaalus -130 kg neljandat asetust omav Heiki Nabi kaotas 1/8 finaalis ungarlasele Dariusz Attila Vitekile 1:1. Avapoolajal sai aktiivsuse eest punkti Nabi, teisel poolajal Vitek. Vitek sai punkti viimasena ning seega läks veerandfinaali ungarlane. Veerandfinaalis kaotas ta 0:9 Beka Kandelakile Aserbaidžaanist ning seega ei pääsenud lohutusringi ka Nabi.
Maadluse Euroopa meistrivõistlused toimuvad tänavu Rumeenia pealinnas Bukarestis. Seal esindasid Liitmäe ja Nabi Eesti koondist, aga Eestis toimuvatel võistlustel esindavad mõlemad MK-d Juhan.