3.3 C
Rapla
Kolmapäev, 17 apr. 2024
UudisedKultuur ei ole kulurida eelarves, vaid aitab kaasa üldisele heaolule

Kultuur ei ole kulurida eelarves, vaid aitab kaasa üldisele heaolule

Kultuuriministeerium andis üle konkursi “Kultuurisõber 2023” tunnustused. Aasta kultuurisõbra tiitli pälvis ka Harviker OÜ tegevjuht Siiri Tamm.

Marleen Murumets

„Iga märkamine ja tunnustus on innustuseks ning kinnituseks, et see, mida sa teed, on vajalik,” ütleb tunnustuse pälvinud Siiri Tamm ning lisab, et kuna Harviker tegutseb Rapla maakonnas, on nende põhiline eesmärk kaasa aidata kogukonnas aset leidvatele sündmustele ja ettevõtmistele. Siiri Tamm tänab südamest eestvedajaid Katrin Klaebot (Naiste Ööde Filmifestival ja Ettevõtlikud Naised Raplamaal), Jaak Karpi (Rapla Korvpallikool), Kait Kaevalit ja Pille Lille (Rapla Kirikumuusika Festival), Donatas Narmontit ja Erik Horni ning paljusid teisi, kes hoiavad Rapla kultuuri- ja spordielu kõrgel tasemel.
„Kas ilma NÖFF-ita saaks igal aastal Rapla kinos vaadata väärtfilme koos põnevate raamatuesitluste ja näitustega? Kas Raplat teataks kogu Eestis kui korvpallipealinna ilma esindusmeeskonna ja korvpallikoolita? Kas Raplamaa kirikud heliseksid muusikast ilma kirikumuusika festivalita?” küsib Tamm ja loodab, et Raplamaa inimesed ja juhid tunnevad samuti uhkust selle kõige 

1 kommentaar

Subscribe
Notify of
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Paul
20. veebr. 2024 21:08

No on ikka küll kulurida! Aga kultuur ei ole kindlasti mitte lihtsalt kulurida…