3.3 C
Rapla
Kolmapäev, 17 apr. 2024
UudisedElektrilevi juhid andsid selgitusi rohkete elektrikatkestuste kohta

Elektrilevi juhid andsid selgitusi rohkete elektrikatkestuste kohta

Elektrilevi juhid osalesid eelmisel nädalal Raplamaa Omavalitsuste Liidu (ROL) täiskogu koosolekul, et anda vastuseid rohkete elektrikatkestuste kohta mööduval talvel. Elektrilevi juhatuse liige Rasmus Armas tõdes, et 2023 ei olnud Elektrilevi vaatest aasta, millega katkestuste rohkuse ja pikkuse mõttes rahul olla.

Kohtumine Raplamaa vallajuhtidega venis rohkem kui tunni pikkuseks ning selle lõpuks toodi Raplamaa kaardi peal välja piirkonnad, kuhu Elektrilevi lubas lähiaastatel liinivõrgu parandamiseks investeeringuid teha.

3 KOMMENTAARID

Subscribe
Notify of
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
raplakas
28. veebr. 2024 14:27

Investeeringud 2024 – 2025 … tore, aga vähe. Näiteks Kodila kant oli viimati ca nädal aega elektrita (pole ka ime vaadates, kust liinid läbi metsade tulevad), pered lastega, kel oli võimalik, evakueerusid Raplasse jm. Et siis Elektrilevi arvates on see normaalne ja võib veel mitmeid aastaid oodata?

Tiit Tammsaar
1. märts 2024 06:11
Vasta  raplakas

Kogu selle masendava loo juures on kõige kurvem see et vald ja Raplamaa omavalitsuste liit pühivad käed lõbusasti probleemist puhtaks ja deklareerivad vapralt et elekter on riigi asi.

Venkulane
2. märts 2024 18:20

Tore, et ikka informeerivad! Pole vaja salatseda ja oleks vaja hind tõsta kulupõhiseks: 4 senti kilo eest ja nagu tiblade aegu, ilma kojutoomiseta.