Pühapäev, 19 mai 2024
SportKehtna mõisate jooksusari alustas

Kehtna mõisate jooksusari alustas

Taivo Tüvist,  SK Team Kehtna

Laupäeval, 4. mail sai alguse Kehtna mõisate jooksude teine hooaeg. Nagu sarja nimigi ütleb, joostakse Kehtna valla mõisate juures ja siis on kindlasti paslik sarja alustada Kehtna mõisas.
Fantastiline ilm tõi kohale hulgaliselt jooksu- ja liikumishuvilisi lapsi. Mamma laste jooksul sai lähte 88 last alates teisest eluaastast kuni kümnendani. Selles jooksus olid kõik lapsed võitjad ning said kaela ilusa meenemedali.
Noortejooksul, kus said osaleda ka kõik need, kes põhijooksul veel või enam ei soovi osaleda. Lähte sai 42 noort ja nooremeelset. 2,5 km jooksu lõpetas esimesena Dirk-Erik Tori ajaga 10.23, teisena Enrico Niit ajaga 10.52,2 ning kolmandana Oliver Sesmin ajaga 12.21,6.
Neidude esikolmik: Saale-Iti Pihlap ajaga 13.37,1, Kendra Kollo 13.54,4 ja Lisandra Kraus ajaga 14.32,3.
Meeste kiireimaks osutus seekord ajaga 20.06 Madis Annus, teine oli Ahti Nurme ajaga 20.07 ja kolmas eelmise hooaja võita Riho Jürisoo ajaga 20.10,1.
Naiste esikoht kuulus Rap­lamaa oma jooksjale Ritve Reinumäele ajaga 21.44,1. Teiseks tuli Geily Niinemets 24.07,3 ja kolmandaks Airi Evestus ajaga 24.20,2.
Põhijooksule oli registreerunud 47 osalejat, kuid kahjuks kõik seekord starti ei tulnud. Järgmine mõisate jooks toimub 19. mail Lelle mõisas. Rohkem infot meie sündmuste kohta leiad teamkehtna.ee kodulehelt.