10.5 C
Esmaspäev, 20 mai 2024
UudisedAvis Utilitas Rapla alustas poolfinaali suure allajäämisega

Avis Utilitas Rapla alustas poolfinaali suure allajäämisega

Kui Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria Avis Utilitas Rapla ja BC Kalev/Cramo vahel läheb edasi samamoodi nagu see algas, siis piisab võitja selgitamiseks kolmest mängust. Seeria avamängu võitis BC Kalev/Cramo väga suurelt 106:51. Kolmapäeva, 8. mai õhtul Tallinnas Kalevi spordihallis peetud kohtumises tegi kodumeeskond vahe kiiresti sisse ning ei lasknud Raplat kordagi lähedale.

Juba esimese veerandaja lõpuks oli BC Kalev/Cramo juhtimas 26:10. Esimese poolaja järel juhtis kodumeeskond juba 60:28 ning sisuliselt oli võitja selge. Kolme veerandaja järel juhtis Eesti meistritiitlit kaitsev BC Kalev/Cramo juba 79:38 ning lõpuks olid nende veenvad võidunumbrid 106:51.

Midagi juhuse kooleks kodumeeskond ei jätnud kontrollides tervet kohtumist. Kalevi parimatena viskasid Manny Suarez 21 ja Ben Shungu 14 punkti, Raplal keegi kahekohalise punktisummani ei küündinud. Eric Hunter ja Volodymyr Shevchenko viskasid mõlemad üheksa punkti.

Kolme võiduni mängitav seeria jätkub reedel, 10. mail Raplas Sadolin spordihoones. Pall pannakse mängu kell 19:00.