Reede, 26 juuli 2024
SportJärvakandi duatlonist võttis osa 17 vaprat

Järvakandi duatlonist võttis osa 17 vaprat

Taivo Tüvist, SK Team Kehtna MTÜ

Laupäeval, 11. mail alustas Frank Kutter triatlonisari oma 2024. aasta hooaega Järvakandi duatloniga. Ilm oli kena päikseline, aga suure tuulega, mis oli võistlejatele paras katsumus.
Põhidistantsile startis 17 duatlonisti. Esimesena lõpetas 4,5 km jooksu, 20 km rattasõitu ja 3 km jooksu Riho Rokk JK Welcost ajaga (M 1. koht) 54.47,74. Teisena ületas lõpujoone Hannes Kiipus (M40 1. koht) ajaga 59.22,97 ja kolmas oli Karl Pae Tripassion Triatloniklubist (M40 2. koht) ajaga 59.51,29.
Põhidistantsi naiste paremusjärjestuses lõpetas esimesena Mari Metsaäär SK Team Kehtnast (N 1. koht) ajaga 1:29.33,79 ja teisena Kristel Kuljus VKM-Motors Clubist (N40 1. koht) ajaga 1:35.07,29
Hoog noorteduatlonil osales neli võistlejat. Noortel tuli läbida 3 km jooksu, 10 km rattasõitu ja 1,5 km jooksu. A-klassi noormeestest võitis Hugo Särev SK Team Kehtna/Rapla Jooksuklubist ajaga 36.15,47. B-klassi noormeestest oli võidukas Kert Kraus SK Team Kehtnast ajaga 54.45,22. Neidudest võitis Anna Helene Rauk Triathlon Estoniast ajaga 42.30,39 ja teine oli Victoria Kraam CC21 Triatloniklubist ajaga 46.28,84.
Juba laupäeval toimub Frank Kutter triatlonisarja teine osavõistlus, kui Kaereperes leiab aset basseini supersprindi triatlon.