12.2 C
Rapla
Teisipäev, 23 juuni 2026
ValladRapla valdRapla bussipeatustesse rajati uued ootepaviljonid

Rapla bussipeatustesse rajati uued ootepaviljonid

Rapla bussipeatustesse rajati viis uut ootepaviljoni. Võrreldes varasematega on uutel

6 KOMMENTAARID

6 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Möö
22. dets. 2025 16:33

Mis krdi asi see on 😲😲😲
Mis hankes kirjas oli? Tehke üks ilmetu klaasist ristkülik?
Aga noh eks taandareng ole ka areng…

Siiri
22. dets. 2025 20:33

Ja prügikastid osutusid ka üleliigseteks?

Raplakas
23. dets. 2025 09:12
Vasta  Siiri

Prügikast on ju alles, pildil all paremas servas. Nüüd on pink pikem, istumisruumi rohkem. Tasu ka kogu aeg vinguda.

Siiri
23. dets. 2025 10:08
Vasta  Raplakas

Kas oled ikka kõikide uute ootepaviljonide juures käinud? Pildil on ainult üks neist ja seal on jah alles, aga teistes ei ole.

Sass
24. dets. 2025 08:11

See käkerdis peab vihma hulga vähem,väiksemagi tuule puhul pink lainetab. Seina ja katuse vahel mõtetud avad ja katuse ülekate null.

Vaatleja
29. dets. 2025 09:03

Ootepaviljonid on küll ilusad, kuid ebapraktilised, sest varsti on puhtad pleksiklaasid määrdunud. Mina laseks mõnel kunstnikul ära kaunistada.