spot_img
-3.4 C
Rapla
Pühapäev, 27 nov. 2022
spot_imgspot_img
RSOlerex sulgeb Hepa tanklaid

Olerex sulgeb Hepa tanklaid

Möödunud aasta märtsis müüs endine Hepa omanik Helmet Palm oma osaluse Olerex AS-ile. Kuigi sel ajal ütlesid Hepa uued omanikud, et kõik olemasolevad tanklad jäävad tööle, on tänaseks juba kaks suletud.
Oma osaluse müümist põhjendas Helmet Palm tol ajal sellega, et tema jaoks on igal asjal algus ja lõpp ning ta soovib keskenduda oma teisele ettevõttele. Ta kinnitas sellegipoolest, et Hepa jääb ikka Hepaks ning kaubamärk ei muutu.
Tõsi, kaubamärk muutunud ei ole ning praeguste plaanide kohaselt seda ka ei tehta. Küll on aga tänaseks suletud Raplamaal kaks Hepa tanklat: üks Selis ja teine Kuimetsas. Aknad ja uksed on juba kinni löödud. Plaanis on veel ajutiselt sulgeda ka Pärnumaal avatud tankla.
Olerex AS-i turundusjuhi Kaspar Nisu sõnul on sulgemiste põhjuseks majanduslikud olud ja eelkõige see, et viiekümne kilomeetri raadiuses (nagu Tallinna ja Rapla vahe on) pole mõtet pidada kahte tanklat.
„Otsime paremaid investeerimisvõimalusi ja panustame suurematesse tanklatesse, kus on rohkem potentsiaali,“ rääkis Nisu. Muid muudatusi turundusjuhi kinnitusel tanklates tulemas ei ole.
Mariliis Vest

Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused