12.7 C
Rapla
Pühapäev, 24 sept. 2023
RSKeskerakonnal on Raplamaal ikkagi probleeme

Keskerakonnal on Raplamaal ikkagi probleeme

Tähelepanu keskmesse on tõusnud 3. märtsilt kvoorumi puudumise tõttu kuu lõppu lükatud Keskerakonna Rapla piirkonna aastakonverents.

Esmaspäeval hakkasid levima kuuldused, et piirkonna praeguse juhi Mailis Repsi personaalküsimuse uurimiseks on loodud erakonna töögrupp, kuhu kuuluvad Priit Toobal, Enn Eesmaa, Siret Kotka, Kalle Klandorf ja Järvamaa piirkonna kuraator Urmo Saareoja. Töögrupp on leidnud piirkonna esimehe tegevuses tõsiseid puudusi ja neid hakkab arutama erakonna aukohus. See võib takistada Repsi kandidatuuri ülesseadmist.
Piirkonnajuhti süüdistatakse selles, et ta olla püüdnud Järvamaa piirkonnast erakonna liikmeid Rapla piirkonda kantida. Paar nädalat tagasi, kui ETV uudistesaates küsiti erakonna aseesimehelt Jaanus Karilaidilt kommentaari Läänemaa keskerakondlaste ootamatust liitumisest Tartu piirkonnaga, tuli vastuseks, et mis selles nii erilist on, aga vaat Raplas värbab Mailis Reps hoopis Türilt oma piirkonda liikmeid juurde. Esmaspäeva õhtul kinnitas erakonna peasekretär Priit Toobal AK-le, et Reps on tõesti väga rängalt eksinud ja peab selle eest vastust andma.

Tõnis Tõnisson
Loe pikemalt 16. märtsi Raplamaa Sõnumitest

6 KOMMENTAARID

Subscribe
Notify of
6 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused