9.1 C
Rapla
Laupäev, 25 sept. 2021

Hooldekeskuse tasuvusanalüüs valmib järgmisel nädalal

Rapla vallavalitsus tellis konsultatsiooniettevõttelt Civitta Rapla uue hooldekeskuse jaoks tasuvusanalüüsi, mida esitletakse 6. aprillil peetaval volikogu arengupäeval.

Vallavalitsus otsustas tellida tasuvusanalüüsi märtsi algul, pärast seda, kui oli lõpetanud töösuhte hooldekeskuse projektijuhi Avo Antoniga, kelle oli kaks kuud varem tööle võtnud.
Rapla vallavanem Ilvi Pere põhjendas töösuhte lõpetamist sellega, et Rapla valla investeeringute kavas ei ole sellist summat, mille Avo Anton projektijuhina hooldekeskuse ehitusmaksumuseks prognoosis.
Tasuvusanalüüs ise läheb maksma 3900 eurot. Vallavanem Ilvi Pere kinnitas, et see saadi tavapärasest odavamalt, kuna oma inimesed, teiste seas projektijuht, on juba suure eeltöö ära teinud.
Uue hooldekeskuse projekti arengut arutas 15. märtsil peetud koosolekul ka Rapla vallavolikogu sotsiaal- ja tervisekomisjon.
Algusest peale uue hooldekeskuse rajamise eest seisnud volikogu liige Harri Õunapuu andis ülevaate: „Uue hooldekeskuse rajamise protsess on kestnud juba mitu aastat. Tänaseks on selgunud, et algul planeeritud 2,6 miljoni euroga välja ei tule, tegelik maksumus võib ulatuda ligi viie miljonini. Investeering on väga mahukas, selliste summadega pole arvestatud ja valla laenuvõimekus on piiri peal.
Teha tuleb veel uue hooldekeskuse tasuvusanalüüs, mis tellitakse sõltumatult eksperdilt.”

Vivika Veski
Loe pikemalt 30. märtsi Raplamaa Sõnumitest

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,159JälgijatFollow

Viimased uudised