-1.7 C
Reede, 19 apr. 2024
RSAVIS UTILITAS Rapla ei andnud Bamba Falliga Tallinna Kalev/TLÜle mingit võimalust

Rapla KK / foto: Siim Solman

Esmaspäeval, 9. oktoobril, mängis AVIS UTILITAS Rapla meeskond Kalevi Spordihallis Tallinna Kalev/TLÜga. Kuigi mängueelsetes artiklites peeti meeskondi küllaltki võrdseteks, siis sel korral suutsime näidata kindlat paremust ning võitsime mängu 78:56.

Mängust:
Esimest veerandit alustasime enesekindlalt ja võtsime kiiresti juhtpositsiooni, kuid vähem kui viis minutit enne veerandaja lõppu tekkis mitmeid valusasid eksimusi, mis andis Tallinna Kalev/TLÜle võimaluse mänguseis viigistada. Veerandaja lõpuks olime taga 18:20.
Teisel veerandajal hakkasid aga vastased tegema rohkelt vigu, mille tulemusel õnnestus meil vabavisetega teenida olulisi mängupunkte. Vahe aina suurenes ning poolaja lõpuks olime suutnud kasvatada edu juba 15 punkti peale, kui juhtisime 45:30.

Teine poolaeg jätkus meie jaoks veelgi tempokamalt. Fännid said nautida väga ilusaid korve ning võit oli kindel juba enne lõpusireeni. Mängu lõpuks olime kasvatanud võiduskoori 78:56 peale. Mänguminuteid said seekord kõik terved mängumehed, kellest resultatiivsemad olid Nolan Cressler (20p), Maris Ziedins (15p, 11lp) ja Gert Dorbek (16p). Lisaks endiselt vigastatud Kristjan Voolaiule pidi seekord mängust kõrvale jääma haigestunud Gregor Ilves.